Як налаштувати Last-Modified на nginx + phpfmp?

Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
382
Репутація
24
Вік
32
Хочу налаштувати видачу заголовків Last-Modified на сервері з nginx + phpfpm. Що мені потрібно внести в конфігурацію nginx, щоб все запрацювало? Також, мій сайт проксується через CloudFlare, то потрібно вносити якісь дані на CloudFflare? Якщо так, то які?
 
Для того, щоб nginx видає заголовок Last-Modified, вам необхідно вказати директиву "add_header Last-Modified". Безпосередньо в налаштуваннях nginx це виглядає так:
NGINX:
location ~* \.(jpg|jpeg|gif|png|css|js|ico|xml)$ {
     access_log        off;
     log_not_found     off;
     expires           30d;
     add_header Last-Modified $date_gmt;
     add_header ETag $request_time;
}
У цьому випадку, заголовок Last-Modified буде видається для статичних файлів (CSS, JS, картинки тощо).

Окрім того, ви можете додати цей заголовок безпосередньо у ваші скрипти PHP, якщо вам потрібно контролювати його видачу в динамічних відповідях.

Лише майте на увазі, що заголовок Last-Modified краще використовувати разом із заголовком ETag, що також додається у вищенаведеному прикладі. Ці два заголовки разом допоможуть браузеру вашого юзера правильно визначити чи потрібно робити повний запит до сервера, чи достатньо реалізувати запит використовуючи кеш.

Якщо ваш сайт проксується через CloudFlare, вам не потрібно вносити специфічні налаштування на CloudFlare для роботи заголовку Last-Modified. CloudFlare повинен коректно обробляти ці заголовки, якщо вони налаштовані на вашому оригінальному сервері.
 
Назад
Зверху