Банківські карти від ПриватБанку з патріотичним дизайном

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,576
Репутація
213
Вік
34
Для шанувальників ПриватБанку, можливо не секрет, що банк пропонує замовити кредитну карту із власним дизайном. Коштує таке задоволення - 99 грн. Але днями, на сайті банку появилася інформація про те, що можна замовити собі додаткову карту до вашої основної ("Універсал", чи "Універсал Gold"), з 1 із 3-х патріотичних дизайнів - абсолютно безкоштовно. При цьому ця карта буде мати ті ж можливості, що і ваша основна.

 
Особисто я не розумію навіщо виробляють безліч різноманітних карток. Хіба не можна всі сплати здійснювати за допомогою однієї карти?
Таким чином, пан Коломойський, показує свій патріотизм. Але іноді, потрібні різні карти, для різних цілей.
 
Особисто я не розумію навіщо виробляють безліч різноманітних карток. Хіба не можна всі сплати здійснювати за допомогою однієї карти?
А в ПриватБанку так и є. Для фіз.особ бан пропонує лише два види карт - "Картка для виплат - на яку людина може отримувати будь-який переказ, зарплату, пенсію то що! Ця каптка відкривається в любій валюті (рублі, грн, доллари, евро)"; та картка універсальна (картка з кредитним лімітом). Так от карта з індивідуальним дизайном відкривається саме як додаткова до карти універсальноі. І тому, хто бажає отримати гарну додаткову картку до карти універсальної може собі її БЕЗКОШТОВНО замовити, але тільки з вище зазначеним виглядом. Тому що картка з індивідуальним виглядом коштує 99 грн.
 
А я бы не отказался от патриотической карты, просто у меня уже есть все виды:дебетовая, кредитная. До пенсии еще далековато, а вот дизайн конечно многое значит, пусть даже в плане моральном.
Вообще, позиция Коломойского и Приватбанка мне нравится: в кризис, когда в стране война они пошли на снижение платежей и даже освободили жителей оккупированных территорий от уплаты просрочек.
 
А я бы не отказался от патриотической карты, просто у меня уже есть все виды:дебетовая, кредитная
Это совсем не важно. Патриотическая карта, прикрепляется к счету карты "Универсальная". Так, что карта с патриотическим дизайном, будет обладать всеми теми преимуществами, что и ваша кредитка, при этом - обе будут активны.
 
а хтось знає чи можна існуючу карту поміняти на карту з патріотичним дизайном?? А то вона у мене якась зелененька(( а так патріотичної хочеться. а чекати коли завкінчиться дія картки треба ще майже два роки(((
 
Petrusyk, Не потрібно нічого міняти і чекати закінчення терміну дії. Просто заходите на сайт банку і замовляєте із тим дизайном, який сподобався. У карти з патріотичним дизайном, буде спільний рахунок із Вашою картою «Універсальна».
 
WebBiz, тобто стару карту можна закидати десь у шафу і користуватись тільки новою. А термін дії буде аналогічний цьому що є на старій картці?
 
Petrusyk, Можете і 2 картками користуватися одночасно. Термін дії у нової картки, буде довший.
 
WebBiz, дуже дякую за інформацію)) йду уже заходити на сайт і замовляти собі картку нову) Мені найбільше до впродоби та що посередині їїі замовлю
 
WebBiz, думаю що і ми більшість людей які скористались даною послугою обрали саме цей варіант картки, хоча і інші два (особливо перший) теж досить непогані
 
На мою думку, саме в такій важкій ситуації, коли іде війна і українці у всіх сферах соціального життя проявляють свій патріотизм, це є досить актуально. Думаю, кожен третій патріот замовить не лише собі таку картку, а й своїм друзям порекомендує також. А зі сторони ПриватБанка, це також гарний крок, щоб показати всім, що Україна - єдина країна!!!
 
я уже сказав про цю штукенцію кількоим друзям, їм теж друга картка сподобалась найбільше і мали собі позамовляти))) Булоб добре щоб усі банки зробили щось подібне і взагалі згодом перейшли на картки такого типу)
 
і взагалі згодом перейшли на картки такого типу)
І не надійтесь. А російські банки, швидше перейдуть на картки з російським прапором. Та і не всі хто проживає в Україні - є патріотами.[DOUBLEPOST=1408609661][/DOUBLEPOST]А якщо вам не підходить жоден із запропонованих дизайнів, то ви можете замовити картку взагалі із своїм дизайном, але за таке задоволення прийдеться заплатити 99 грн. Замовляти потрібно тут: fotokarta.privatbank.ua
 
В 5 магазинах платив даною карточкою і всіх них справив хороше враження. На касі запитували: від якого банку, скільки коштує і т. д.
 
Одним из показателей деятельности банка (не основной конечно) есть количество пластиковых карт распространенных населению. Таким способом Приватбанк увеличивает количество выпущенных карт и укрепляет свой рейтинг и привлекает новых клиентов. Но идея признаюсь интересная думаю может и себе заказать подобную. В данном вопросе Приват можно только похвалить.
 
З учорашнього дня, є можливість взяти собі карту, з новим патріотичним дизайном:

але як я помітила - потрібно звертатися у відділення банку за такою картою.
 
Приват банк почав випускати патріотичні карти, для підтримки української армії.

На сайті банку сказано, що всі кошти (99 грн.), від оформлення карти з таким дизайном - йдуть у фонд підтримки армії.
 
Жодного разу не бачила таких карток. Мені як раз треба зробити нову банківську картку, треба буде у відділенні запитати, іменні картки теж роблять з патриотичним дизайном. :)
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху