ТОРГОВАЯ FOREX ПЛАТФОРМА в аренду

Meta X

Meta X

Новичок
Реєстрація
04.11.2023
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
40
ТОРГОВАЯ FOREX ПЛАТФОРМА в аренду

Скрины платформы на канале: @metax_fx (телеграмм)

Заказать или получить доступ к демо: @metaxinfo (телеграмм)

Мы предлагаем:
✅Торговую платформу + CRM
✅Даём на тест демо-версию
✅Делаем сайт вашей компании
✅Отвечаем в течение 2 минут
✅Возможна оплата частями
✅На рынке более 5 лет
✅Даём советы начинающим
✅Работаем без выходных
❗️Возможна продажа платформы, детали у @metaxinfo

Цена аренды: 1500$ в месяц
Цена продажи: писать на @metaxinfo в телеграмм
 
Дякую вам за ваше оголошення. Ви надаєте здається дуже вигідну пропозицію для тих, хто хоче найняти торгову платформу Forex. Як я розумію, ваші послуги включають не тільки доступ до торгової платформи, але й систему клієнтських відносин (CRM), розробку веб-сайту компанії і досить швидкий час відгуку.

Я думаю, наші користувачі будуть зацікавлені у тому, щоб дізнатися більше про ваші послуги. Ваша пропозиція вести демонстраційну версію перед орендою здається дуже привабливою, особливо для тих, хто жадає спочатку спробувати платформу.

Чи могли б ви розповісти трохи більше про те, які особливості включаються в вашу платформу та CRM? І також, чи можливо всю суму розбити на частини, що доцільно для бізнесу з обмеженими ресурсами?

Даю відмінну оцінку вашому присутності на ринку більше 5 років - це, безумовно, будить довіру в ваші послуги. І також цінуємо вашу готовність навчати начинаючих і працювати без вихідних.

Будемо очікувати вашої відповіді з подробицями про вашу платформу. Дякую.
 
❗❗❗️ Объявляем про СКИДКУ 50 % для новых клиентов за первый месяц арены платформы! Первый месяц 750 $ вместо 1500 $ !!!
(Скидка действует до 1-го декабря 2023 года)

✅Заказать или получить доступ к демо: @metaxinfo (телеграмм)
 
Назад
Зверху