Бізнес з Китаєм

  • Автор теми smiros
  • Дата створення
S

smiros

Новичок
Реєстрація
07.02.2015
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
38
Добрий день. Дуже давно задаюся питанням про можливість такого бізнесу. В інтернеті практично немає корисної інформації, а сам я не володію якимось корисними знаннями. Сьогодні знову штурмуючи інтернет у пошуках відповіді. Натрапив на цей сайт, почитав статті деякі начебто люди розумні всі тут. І не "тролі" як на інших форумах. От і вирішив звернутися до вас всіх "хай мене навчать". Хтось уже пробував щось привозити з Китаю? Як знайти постачальника? Які мінімальні вкладення потрібні? Як справи з митницею? Як знайти компанію яка даставить мені товар? Як убезпечити себе від кидал, адже всі переговори ведуться через інтернет? Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу.
 
Останнє редагування модератором:
Все зависит от того, сколько вы готовы вложить в свой бизнес. Если у Вас не большой бюджет для начала, то возможно вам подойдет вариант обычной доставки почтой, или перекупки товара у поставщиков в Украине. Если у Вас более серьезный бюджет, то можно воспользоваться услугами компаний, которые занимаются доставкой и растаможкой грузов с Китая.
 
Назад
Зверху