ChatGPT і все, що з ним пов'язано

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
В даній темі, пропоную обговорювати "штучний інтелект", а по суті нейронну систему ChatGPT і все, що з нею пов'язано.

ChatGPT - це штучний інтелект, який базується на нейронних мережах і призначений для генерування текстового вмісту, що нагадує людський мову. Ця технологія здатна зрозуміти, обробити та відповісти на запитання користувача з великою точністю.

ChatGPT став такою популярною темою для дослідження через безліч застосувань, які він може мати у майбутньому. Наприклад, він може бути використаний у сферах, де потрібно відповідати на різноманітні запитання, наприклад, у медицині, банківському секторі, IT-індустрії, освіті та багатьох інших. Його велике коло застосувань завдяки великим обчислювальним можливостям, оскільки він може обробляти великі об'єми інформації у режимі реального часу.

Наразі версія ChatGPT є однією з найбільш просунутих технологій штучного інтелекту, яка привертає до себе велику увагу дослідників та розробників. Тому ця тема може стати цікавою для обговорення як для тих, хто вивчає штучний інтелект, так і для тих, хто зацікавлений в розвитку нових технологій.
 
Мені ось цікаво як надалі іі вплине на сео сферу. Чи будуть проблеми з індексацією і тд.
 
Чи будуть проблеми з індексацією і тд.
З власного досвіду можу сказити, що вже є. Але якщо не публікувати те, що видала мовна модель, а трохи додати "від себе", то все чудово індексується і ранжирується.
 
Я трохи порозмовляла з ШІ. Цікаво. Але вже підзабула про нього.
Ще хочу зауважити, що деякі малообразовані люди стають подобними до ШІ і з ними вже нецікаво розмовляти.
 
Та ну... Тексти з Chat GTP - неможливо читати. Жодної конкретики. Суцільна водичка. Та ще й стиль дуже палений.
 
Та ну... Тексти з Chat GTP - неможливо читати. Жодної конкретики. Суцільна водичка. Та ще й стиль дуже палений.
А якщо трохи відредагувати? Наприклад, я його чудово використовую в Інтернте-магазині для генерації мета тегів, відповідей на відгуки і т.д. Кілька разім допомагав мені з написанням кількох рядків коду. Згоден, що з повноцінними текстами він не дуже добре дружить, але все ж... Мова саме про GPT-4, а не 3.5.
 
Чат GPT це знахідка для копірайтерів дуже допомогає для створення текстів головне правильний промт але в майбутньому цей чат може замінити копірайтерів тому що удосконалюється з кожним днем.
 
Назад
Зверху