Де взяти гроші на перший депозит? (практичні поради)

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
384
Репутація
24
Вік
33
Багато новачків, перед тим, як відкрити перший реальний рахунок, задаються питанням - «Де взяти гроші на перший депозит?». Звичайно, добре було б мати деякий запас на ощадній книжці або на рахунку в банку, але що робити, якщо тут і зараз грошей немає, а відкрити перший реал хочеться вже сьогодні? Отже, давайте розглянемо кілька способів, звідки можна взяти гроші для торгівлі на ринку.

Визначаємося з точною сумою.

Перше, що необхідно зробити, це визначитися з точною сумою. Адже, перш за все, потрібно поставити точну мету, а потім вже шукати способи, які найкраще підійдуть для її досягнення.

Скажу відразу, що відкривати рахунок і поповнювати його на 10 доларів - несерйозне заняття і навіть небезпечне. Справа в тому, що сума будь-якого депозиту, в тому числі і першого, повинна бути суттєвою. Інакше, втративши перший депозит, Ви до цієї події поставитеся дуже легко - «подумаєш, 10 доларів - не гроші! Завтра ще закину...». Небезпечна помилка тут полягає в тому, що Ви спочатку робите неправильно. Замість того, щоб шукати помилки у своїй стратегії, думати про те «як же таке могло статися!», шукати причини втрати грошей і усувати їх, Ви просто вирішите закинути ще 10 доларів. І замість схеми «втрачаю гроші отримую досвід», у Вас залишиться тільки «втрачаю гроші», або «втрачаю гроші - втрачаю час».

Щоб такого не сталося, починаємо торгівлю з пристойної суми. У середньому вона становить 100-200 доларів. Отже, визначившись з точною сумою, продовжуємо думати, що робити далі. А варіантів у нас кілька.

Закинути «за раз»!

Так як сума в 100-200 доларів не така вже й велика, то можна спробувати закинути гроші за раз, зрозуміло, якщо Ви не студент і маєте пристойний щомісячний дохід. Сенс полягає в тому, щоб одразу ж після отримання зарплати, необхідну суму перевести на рахунок.

Звичайно ж, потім доведеться відчувати певний дискомфорт через брак грошей, але цей спосіб у багатьох випадках є найпростішим. Заодно і відчуєте різницю між тим, як жили до цього і як доведеться жити зараз. Насправді, не все так страшно, як здається на перший погляд. Просто доведеться обмежити себе в деяких речах. По своєму досвіду скажу, що це навіть корисно, так як при такій зарплаті у тебе як би нізвідки з'являються ті самі 100-200 доларів.

Отже, цей спосіб підійде людині з нормальною зарплатою. А що ж робити тим, хто або взагалі на даний момент не працює, або має мізерну зарплату, якої ледь вистачає тільки на найнеобхідніше, а вирватися з колії злиднів все ж хочеться?

Ставимо мету і думаємо тільки про неї.

Перше, що необхідно зробити - так це поставити мету, тобто, накопичити на перший депозит. Це означає, що додатково зароблені гроші ми будемо відкладати тільки на відкриття реального рахунку. Насправді, в торгівлі на ринку форекс дуже важливо правильно ставити цілі і не менш важливо їх виконувати. Тому заробляючи на перший депозит, Ви заодно перевірите, чи все у Вас в порядку з самодисципліною. Якщо немає, то варто серйозно задуматися, чи зможете Ви торгувати по стратегії, коли елементарно не можете зібрати на перший депозит, тому що «то на одне потрібні гроші, то на інше». Потім і на ринку будете торгувати за принципом «так мені здалося, що краще закрити угоду раніше...» і так далі. Одним словом, відсутність дисципліни веде до гарантованого зливу.

Заробляємо в своєму місті.

Отже, пропоную розглянути кілька варіантів, як можна заробити. Звичайно, це невеликі заробітки, але для відкриття першого депозиту, думаю, це найкращий варіант. Взагалі, способів заробітку величезна кількість, але я розповім лише про тих, з якими зустрічався на практиці, або сам, або бачив, як це роблять друзі.

1) Робота в таксі.

Якщо у Вас є водійські права та Ви добре знаєте своє місто, то має сенс спробувати попрацювати в таксі. Свою машину мати не обов'язково, так як майже всі служби таксі можуть надати в оренду автомобіль. За день реально заробити 150-300 гривень на руки. Хоча це залежить від конкретного міста і від того, наскільки добре розрекламоване таксі, в якому Ви працюєте.

2) Прибирання снігу взимку і розклеювання оголошень влітку.

Якщо Ви є студентом, то цілком можливо, що Вас зацікавлять такі види заробітку, як прибирання снігу та розклеювання оголошень. Головний плюс - ніяких спеціальних знань не потрібно, цим може займатися будь-хто.

Для того, щоб знайти собі роботу, пройдіться по приватному сектору Вашого міста. Напевно побачите кілька будинків, засипаних снігом. Як правило, там живуть самотні старенькі і сил на прибирання снігу у них не вистачає. З практики мого друга можу сказати, що він за два дні заробив 400 гривень. Чистив зазвичай дахи і іноді двори.

Розклеюванням оголошень я займався сам в 2008 році. Для цього потрібно пройтися по дворах і подивитися, хто розклеюється. Потім подзвонити по всіх номерах і запропонувати за невелику плату розклеїти їх оголошення. Більшість клієнтів, звичайно ж, відмовляться, але будуть і ті, хто захоче з Вами зустрітися і обговорити подробиці. За день (10-12 робочих годин) виходило заробляти до 300 гривень. До речі, потрібно врахувати той факт, що я одночасно клеїв два оголошення, перше - клієнта, і друге - своє. Якщо б я знайшов ще одного замовника, то мій заробіток відповідно був би в 2 рази більший.

3) Пропонуємо послуги населенню.

Ще один варіант - пропонуємо яку-небудь послугу. Для прикладу: оздоблювальні роботи, перетяжка м'яких меблів, навантажувальні роботи, прибирання території і так далі. Підійдіть до дошки і подивіться, що там рекламують інші. Не бійтеся бути конкурентом. Навпаки, краще дізнатися у них ціни і встановити свої трохи нижчі. Також має сенс даний спосіб поєднати з попереднім і розклеювати не одне своє оголошення, а відразу два. Заробіток складе приблизно 150 гривень за розклеювання в цей же день, плюс ще деяка сума за надані послуги протягом одного-двох тижнів.

Заробляємо в онлайні.
1) Беремо участь у конкурсах.


Зараз можна знайти велику кількість різних форекс конкурсів на демо-рахунках. А так як Ви зібралися відкривати реальний рахунок, то значить, у Вас вже є торгова система. Як варіант, можна зареєструватися у кількох конкурсах одночасно і спробувати зайняти призове місце, хоча б в одному з них.

2) Заробляємо на форумах.

Ще один спосіб заробити на перший депозит - написати кілька статей для форуму. Або залишити кілька десятків корисних повідомлень і отримати за це винагороду. Писати статті складніше, але і платять за них більше. А ось залишати корисні повідомлення - під силу майже кожному, хто вивчає ринок. Тільки за повідомлення зазвичай платять не грошима, а поінтами. Хоча їх і не можна перевести в готівку безпосередньо, але можна перевести на торговий рахунок і торгувати ними точно так само, як грошима. При цьому прибуток, отриманий зверху, може бути легко знятий з рахунку.

3) Бонуси різних брокерів.

Часто можна зустріти брокерів, які пропонують при першому відкритті рахунку додати бонусні гроші. Зазвичай бонусні гроші не можна зняти, але ними можна торгувати точно так само, як реальними. Наприклад, ми хочемо відкрити депозит в 200 доларів. Знаходимо акцію в інтернеті, де брокер пропонує при відкритті рахунку поповнити Ваш депозит ще на 30%. Ми поповнюємо рахунок на 155 доларів, плюс 46,5 докидує брокер, разом - 201,5 долар.

Головне - уважно читати умови видачі бонусу, так як при знятті коштів, бонус може бути скасований. І, звичайно ж, краще вибирати спосіб поповнення депозиту без відсотків за введення засобів. Благо, зараз багато брокерів, які готові компенсувати втрати при поповненні рахунку.

А звідки Ви брали кошти для відкриття першого депозиту?
 
А як же написання текстів на замовлення, добавлення матеріалів на сайт/магазин?
 
Ще можна стати на біржу праці у вашому селі чи місті, піти навчатися (біржа може надати безкоштовні курси для підвищення кваліфікації чи перекваліфікації) , тут ви виграєте двічі: отримали щомісячний прожитковий мінімум, плюс стипендію за навчання (якщо вже пішли в них на курси) ,або ж просто отримувати свій прожитковий мінімум і ще знайти якийсь підробіток (як написано вище) .
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху