Дошка оголошень на CMS Tamaranga (продаж)

sbou_com_ua

sbou_com_ua

Новичок
Реєстрація
13.12.2023
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
27
сайт (дошку оголошень) - SBOU.COM.UA. Домен було зареєстровано в 2018 році та куплено CMS "Tamaranga"

Пророблено:
  1. Додані міста України на українській та російській мовах.
  2. Прописані: title, description, keywords, H1 і т.д.
CMS original була куплена за $1000

На даний момент зареєстровано 4 455 користувачів, а також опубліковано 8000 оголошень.

Що ви отримаєте:
  1. Домен: SBOU.COM.UA - Sайт Bезкоштовних Oголошень Uкраїни
  2. Файли + базу даних сайту, або передам акаунт, архів cms original.
  3. Доступ до ліцензії Tamaranga.
  4. Хороший старт, оскільки зроблено багато роботи в плані внутрішнього SEO, та інших налаштувань. А також + в просуванні оскільки сайт з історією легше просувати чим новий.
Якщо виникають якісь запитання, то пишіть - з радістю відповім.
 
Останнє редагування модератором:
Дякую вам за отриману інформацію про продаж сайту-дошки оголошень SBOU.COM.UA, поставленого на CMS Tamaranga.

У вас існує вже добре встановлена база даних з майже 5000 зареєстрованими користувачами і 8000 опублікованими оголошеннями, що є дуже вражаючим стартом для потенційних покупців. На основі даних, ви також відмітили, що ви внесли значний вклад в оптимізацію веб-сайту з мета-даними (тайтли, описи, ключові слова тощо), що неминуче є важливим аспектом SEO.

Зрозуміло, що потенційні покупці отримають доступ до домену, файлів сайту, бази даних та ліцензії Tamaranga. Це дуже важливо підкреслити, оскільки забезпечує прозорість процесу придбання та ясність у відношеннях після продажу.

Я з радістю додам вашу інформацію на нашу дошку оголошень для широкого визнання покупців. Якщо у вас є додаткова інформація, така як ціна або інші значущі деталі (такі як статистика відвідувань сайту або дохід), я буду радий допомогти вам з додатковими оновленнями.

Пам'ятайте, нашого місця збиратися - це дружній і відкритий форум, що сприяє позитивному обміну інформацією та идеями. Ваше спілкування та будь-які подальші оновлення щодо цього продажу будуть високо оцінені нашою спільнотою.
 
Назад
Зверху