Інтернет магазин нижньої білизни

  • Автор теми misterial
  • Дата створення
M

misterial

Новичок
Реєстрація
12.10.2014
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
36
Загалом, є близько 2 місяців більш-менш вільного часу, і я думаю на що б їх витратити.
Ідея - відкрити ІМ, пару місяців працювати виключно на ньому і для нього, щоб в результаті потім можна було посадити туди якусь дівчинку для обробки замовлень і виходити хоча б у 0 (нуль). Якщо мета буде досягнута (окупність проекту без моєї участі) - то займуся ним вже грунтовно. Фінансові витрати - мінімальні (до 10000 грн). Схема роботи - дропшіппінг. З движком вже майже визначився (Оупенкарт, швидше за все)

Спочатку дивився в бік електроніки, але там конкуренція пекельна. Потім порадили звернути увагу на нижню білизну. Асортимент - труси/ліфчики/комплекти/купальники/для сексу і т.д., все сертифіковано і є всі доки (постачальники мамою клянуться і готові надати). Проаналізував постачальників, вибрав трьох, сумарна кількість одиниць товару - близько 300, близько 50 одиниць унікальні (є тільки в парі магазинів, і все). Конкурентоспроможна маржа (по дропшіпінгу) становить 30-100%, кінцева ціна - 50-800 грн за одиницю, прибуток від різних груп товарів 50-400 грн.

Канали продажу та просування: Т. як я. вкладати великі гроші туди, де плавати не вмію не хочу, попередньо вирішив використовувати
СЕО оптимізацію само-собою, трохи в цьому шарю :)
АдВордс: вирішив піти шляхом покупки посилань на запити з низьким рейтингом (наприклад, нижня білизна Київ і т.д. - 2,9 - 4,9 грн/клік, до 7 тис запитів/міс, Anabel Arto купити - 0,3 -1,9, 300-2000 запитів/міс
Вконтактік: (група, спочатку накручую близько 5к ботів, потім запускаю рекламну акцію в живих пабліках з ЦА, мовляв знижки 30%, з групи всіх зацікавлених перенаправляю на сайт)
Інстаграмм: (тут на допомогу обіцяли дати спеціальний сервіс, ціна - близько 500 грн за все, він стукає до ца і показуючи привабливі фото рекламує товар)

Планую витратити на все для запуску до 10 000 грн (1000 шаблон, 4 тис програмісту і дизайнеру (?) Допилити його, решта - реклама/сео/розкрутка вк)

Нюанс: сплеск активності на цей товар починається у вересні, пік - грудень, нижній пік - червень. Але можна гратися з асортиментом щоб підтримувати постійний попит на сайт

Дійшов нарешті до питання: чи варто лізти з таким бюджетом, вихідними даними, вибраною стратегією і добиватися мети в 3000 грн/міс прибуток на третій місяць?
Що не так з метою, планом, стратегією? Бюджет ок, малий або великий?
Де я помилився в прорахунках?
Чим урізноманітнити асортимент?
Яку альтернативну нішу запропонуєте?

Критикуйте загалом, і радьте
 
Останнє редагування модератором:
Вконтактік: (група, спочатку накручую близько 5к ботів
А не боитесь, что позже могут заблокировать ботов вместе с реальными пользователями? Накрутка Вконтакте ой как не приветствуется.
 
Гарний дохід принесе білизна для вагітних і молодих мам, бандажі, нічні сорочки і пенюари. Також, як на мене, мало білизни великих розмірів і натуральних матеріалів. Для старших жінок не такий великий вибір. Чи продавці думають, що жінки після 45 в інтернет-магазини не заглядають?))
 
Гарний дохід принесе білизна для вагітних і молодих мам, бандажі, нічні сорочки і пенюари. Також, як на мене, мало білизни великих розмірів і натуральних матеріалів. Для старших жінок не такий великий вибір. Чи продавці думають, що жінки після 45 в інтернет-магазини не заглядають?))
Я загалом з Вами згодна, що заглядають, але більшість жінок після 45 взагалі не знають, як увімкнути комп'ютер, не те, щоб в інтернеті щось знайти. ..(
Ідея непогана загалом, можна й упаковками продавати, типу опт, але звичайно з надбавкою.
 
Останнє редагування модератором:
Назад
Зверху