Інвестиції і майбутнє -в (для) наших дітей

  • Автор теми zirok
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Z

zirok

Пользователи
Реєстрація
20.02.2016
Повідомлення
88
Репутація
19
Вік
35
Бачу, різні види інвестицій тут обговорюються, але забули про найкращий і найголовніший вид інвестування-інвестування і наше майбутнє- в наших дітей, у їхні навички, знання, вміння. Чому б не інвестувати в освіту?
Так от до чого я веду: наприклад, народилася в сім'ї дитинка, бабусі- дідусі та інші родичі починають дарувати гроші на різних святах... Так чому б не відкрити при народженні дитини рахунок і накопичувати на освіту майбутнього школяра, студента? Навіть якщо суми досить маленькі, за роки можна непогано зібрати плюс проценти банку.
Так ось у чому полягають мої запитання:

  • чи варто взагалі відразу відкривати рахунок і накопичувати вклад при нинішньому постійному знеціненні гривні?
  • чи краще відразу відкривати рахунок у іноземній валюті?
  • в який банк найбільш вигідно вкладати кошти на довготривалий термін на даний час?
 
Краще відкривати рахунок в валюті. І використовувати різні валюти, наприклад, тисячу в долларах, тисячу в євро.
Щодо банку то це Ощадбанк або Приватбанк.
 
Краще відкривати рахунок в валюті. І використовувати різні валюти, наприклад, тисячу в долларах, тисячу в євро.
Щодо банку то це Ощадбанк або Приватбанк.
+
только я за приват больше)
 
Я бы советовал банк с иностранным капиталом, либо тот который работает во многих странах. Например, Аваль, или Кредобанк (польский "дочка"), PKO.
 
Мне тоже кажется, что выгоднее всего открывать счет в валюте, долларах например, так как с нынешним ростом доллара можно неплохо подзаработать, тем самим увеличить сумму вклада.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху