Як підняти продажі інтернет магазину і поліпшити його роботу

  • Автор теми petrakter
  • Дата створення
Статус
Закрита.
P

petrakter

Новичок
Реєстрація
07.10.2014
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
41
Є інтернет-магазин з продажу автоаксесуарів. Є людина, господар цього, який його відкрив, вклавши чимало грошей, особливо кредитних.
Існує бізнес 5 років. Влітку 2013 цей господар запропонував мені, через нестачу обігових коштів, вкласти свої гроші в оборот. Я купую товар за свої гроші, відправляю його від себе, отримую виручені гроші, сплативши транспортні витрати, віддаю йому частину його прибутку. Моїх з цього 20% прибутку. А точніше.

Продаж - закупівля - витрати на кур'єрські служби = Прибуток

Ось від цього Прибутку моїх 20%, 80 % його. Повернення він мені компенсує зі свого прибутку. Повернення кладемо або на склад, або повертаємо постачальнику, суму закупівлі він мені компенсував. Так ми стали компаньйонами в якійсь мірі.
З його 80% - витрати на оренду офісу, зарплати персоналу, хостинг і всі інші витрати теж.
З моїх 20% - витрати на бензин і на машину (машина моя, я сам їжджу на відправлення товарів, як експедитор, забираю гроші, і разом їх перерозподіляємо.

Вклав я близько 60.000 грн, своїх заощадженнь і взявши пару кредитів - 8000, 10.000 і 12.000 грн = 90.000 грн.

Перші пів року ця схема працювала так, що всіх влаштовувало, оборот був близько 450.000 грн/місяць, мій заробіток брудними становив близько 12.000 грн/міс, а заробіток компаньйона брудними близько 48.000 грн/міс відповідно. Він з 48.000 покривав всі можливі витрати і витрачаючи ще на багато всяких речей, що не стосувалися фірми, а я мав десь 8000 грн/міс чистими.

Пізніше почали падати продажі і прибутки, а видаткова частина не зменшувалася, він почав просити у мене грошей трохи більше ніж 80%: заплатити більше постачальникам, покриваючи його борги перед ними, а товару при цьому взяти на меншу суму, то додати до хостингу, то до оренди, то до ЗП, то ще для чогось, для різної єрунди, що б фірма не загнулася.
І так потроху, падали замовлення та продаж грошей в обороті ставало менше, а його обов'язок переді мною більший і більший. У нас почало не вистачати грошей на оборотку, ніби і є замовлення - а забрати товар не має за що, грошей просто немає, але є його борг переді мною і частково перед постачальниками.

Деяких постачальників ми перевели на те, що б вони відправляли самі, а нам віддавали тільки наш прибуток зверху. Мені це не вигідно, так як я втрачаю частину свого заробітку і не контролюю ці гроші, до мене вони можуть не потрапити, пішовши на потреби фірми. Але все ж ця схема робоча і плоди свої приносить.
Але є частина постачальників, на яких грошей вже немає, так як немає грошей в обороті, саме моїх грошей!

Так, компаньйон звільнив частину персоналу, переїхали на офіс подешевший, урізали витрати з хостингом, але це було запізно, коли борги вже виросли. Крім того, я вважаю, що у нас багато витрат, а заробітку дуже мало.
За минулий місяць оборот був 75.000 гр/міс, заробіток фірми 12.000 грн/ міс., а мій 3000 грн/міс. При мінімально необхідних мені на виплату кредитів, заправки машини - 4000 грн/міс, не рахуючи грошей, на які мені потрібно жити! І так тягнеться вже 4 місяці !!!

Борг за оренду вже 13.000 грн., борг по ЗП 16.000 грн.
Компаньйон винен мені близько 55.000 грн (це те, що він «витягнув» з обігових коштів), а в обороті зараз 5000 грн тільки, чого катастрофічно не вистачає!

Зараз працюють:
1 менеджер-оператор (він старший), зп 3000 грн,
1 дівчинка на закупівлі, зп 2000 грн,
і 1 хлопець, який займається накладними і веде мою бухгалтерію, зп 1800 грн.

Цього 3-го чувака треба звільнити, але компаньонг, категорично чомусь не хоче цього робити, аргументуючи це тим, що він спить з дівчинкою із закупівлі, тоді і звільниться і вона, а менеджер-оператор сам злякається і теж втече і не буде кому працювати все встане! Але я думаю він тримає того, що б він ввів мою бухгалтерію, бо думає, що я буду обманювати, а так ніби подвійний контроль (але це моя думка).

Рік тому відправок було 25-30 одиниць в день, зараз в день 2-4 відправки, це катастрофа. Боргова яма зростає, ми практично зупиняємося.
У компаньйона грошей віддати немає і не передбачається, за ним бігають кредитори і тиснуть, а у нього грошей немає. Він тільки кожен день просить у мене на їжу і на бензин, так як гроші з курєрок я забираю. А мені самому не вистачає. Персонал демотивований і починає обманювати і продавати від себе на ничку.

Як можна підняти продажі? Як оптимізувати роботу? Як поміняти стратегію? Ринок падає. Але крім ринку у нас внутрішні проблеми на фірмі.

Я в цьому мало що розумію. Але тут мої гроші і я хочу як мінімум їх забрати, а краще - працювати і заробляти на них.

Із заявлених на сайті 50.000 позицій у нас реально в 10 разів менше, інших просто немає в наявності у теперішніх постачальників

Може потрібна якась інформація, якісь цифри і так далі, що б зрозуміти, куди нам рухатися, що нам робити, як витягнути фірму?
 
На скільки я зрозумів, проблема саме у Вашому партнері, який почав більше витрачати, чим заробляти. Проведіть з ним хорошу профілактичну бесіду і виясніть в чому проблеми. А взагалі, ви повинні були підписати якийсь договір про те, скільки ви інвестуєте, і який % з прибутку ваш. Якщо є такий договір, то я не бачу перешкод, щоб зтягнути інвестиції, через суд.
Рік тому відправок було 25-30 одиниць в день, зараз в день 2-4 відправки, це катастрофа. Боргова яма зростає, ми практично зупиняємося.
Тут потрібно дивитися на сам магазин. Можливо у вашому магазині позиції просіли (потрібно просувати), а також вдається в знаки криза в країні.
 
а також вдається в знаки криза в країні.
Привет! Тут немного не согласен! Я, когда админил интернет-магазин по продаже мебели — продажи были и довольно неплохие... а тут необходимые товары... ездят сейчас многие! Может партнер автора поста просто деньги на левак сливает... наркота, клубы, девочки!?? Это как один из вариантов...
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху