Як вкрасти гроші з лікпея (керівництво до не дії)

Antik

Прохожий
Пользователь
Симпатии
0
Дана тема не закликає до шахрайства, але оскільки керівництво платіжної системи лікпей, не робить ніяких дій щодо припинення цього способу шахрайства, вважаю за необхідне розповісти про нього всім, а ви вже самі вирішуйте, чи можна довіряти гроші цій платіжці.

Почнемо з початку, лікпей прив'язаний до вашого номера мобільного телефону та не вимагає ніяких підтверджень. Одноразовий пароль приходить на мобільник, якщо у вас є доступ до номера - значить ваш рахунок

А тепер прочитайте ваш договір зі своїм мобільним оператором, особливо в частині його гарантій щодо збереження вашого номера та відповідно ваших коштів в лікпеї. Не знайшли? Правда?

Так от, ні один мобільний оператор не гарантує збереження вашого номеру, і вже тим більше коштів в лікпеї.

Ця історія почалася давно, в перший раз я про неї почув у далекому січні 2010 року. Тоді одного з користувачів нашого форуму (захоче скаже ) попросили зібрати 10к лікпею для проведення операції. Після чого сімка цього користувача просто перестала працювати...
За заявою третьої особи, яку вони відмовилися називати, мій номер був відновлений на іншу Сімку як загублений.
Причому відновлений він був за 500км від місця продажу і користування цією сімкою.

Служба безпеки лікпею в курсі цього випадку.

Власне пройшло більше 2-х з половиною років. за які були вкрадені 100-ні тисяч доларів, але віз і нині там, ось що відповідають співробітники ликпея зараз:
Пропозицію про введення статичного пароля передана відповідальним
співробітникам.
Дякуємо за пропозицію.
А тим часом цей вид шахрайства продовжує працювати,
пост за сьогодні:
Сьогодні шахраї за фальшивими документами незаконно відновили сімкарту оператора МТС в Росії. Вкрасти слава богу нічого не встигли тому що я їх перевів всі гроші на інший свій номер телефона. Питання до Лікпей - скільки ще десятків і сотень тисяч доларів шахраї вкрадуть з рахунків у Лікпеї перш ніж ви введете статичний пароль?
І абсолютно адекватна відповідь від ликпея:
Шановний Гість, в разі втрати сім-карти або підозри в шахрайстві рекомендуємо Вам звернутися на клієнтську підтримку для блокування номера та рахунків в системі liqpay.
Схоже підтримка не в курсі, що для переказу грошей достатньо кілька хвилин.

З усього вище викладеного виникає питання, невже за кілька років, так і не можна було підвищити рівень безпеки? Або керівництво лікпею зацікавлено в підтримці цього шахрайства?

Якщо це дійсно так, то платіжку пора переносити в шахраї, а її користувачам виводити гроші з неї....

PS. Статтю знайдено на просторах Інтернету, та перекладено з російської, на українську мову.

WebBiz

Вождь
Член команды
Администратор
Симпатии
178
На LiqPay - гроші не тримаю. Та й взагалі не користуюся, для "прямих" переказів. Тільки оплачую на сайтах, які приймають банківські карти, операції яких обробляє ПриватБанк. Нажаль, єдина платіжна система, якою я досить часто користуюся, це -Webmoney.