Який бізнес відкрити в спальному районі?

  • Автор теми ANGELBELKA
  • Дата створення
ANGELBELKA

ANGELBELKA

Пользователи
Реєстрація
20.03.2017
Повідомлення
22
Репутація
6
Вік
39
Добрий день всім!

Гризе мене вже давненько одне питання, тому хотілося б слушних порад від досвідчених бізнесменів.
Почну спочатку.
Живу в спальному районі на 12-15тис.чол. В одному будинку на першому поверсі є магазинчик, який зараз пустує.
3-4 роки це був магазин побутової хімії + пиво, вода, снеки. Але в кінці минулого року закрилися через
дуже низьку рентабельність. Пару місяців назад туди заїхали молоді комерсанти, і теж з побутовою хімією + ХІМІЯ з Польщі, Німеччини. І теж на них чекала та ж доля - закрилися. Приміщення зараз простоює.
Оренда близько 5500грн + в середньому 1500грн комунальні.
Приміщення складається з 3 кімнат (колишня 2кімн. квартира).
В спальнику вже є 3 хороших продуктових магазини, 3 перукарні, 2 точки з продажу овочів-фруктів.
Не хотілося б втрачати дуже зручне по розташуванню приміщення, але в той же час розумію, що в спальнику сильно не розженешся ...
Але тим не менш, активно намагаюся придумати щось пов'язане з торгівлею або послугами.

Питання - який бізнес можна придумати і відкрити? Прошу накидати варіанти.
Заздалегідь дякую хто відгукнувся.
 
Аптека низких цен, но не знаю можно ли заниматься таким видом бизнеса без мед. образования. Люди все болеют и аптеки всегда когда рядом удобно.
 
Аптека низких цен, но не знаю можно ли заниматься таким видом бизнеса без мед. образования. Люди все болеют и аптеки всегда когда рядом удобно.
Идея замечательная. Вот только слишком много в этой сфере возни с документами.
 
Н
Идея замечательная. Вот только слишком много в этой сфере возни с документами.
Ну очередной салон красоты или пивбар открывать, да ещё в спальном районе не выгодно. И так их как грибов.
 
ANGELBELKA, Для початку, було б добре яку суму коштів ви готові/маєте можливість вкласти. Плануєте самі працювати, чи будете мати найманих працівників? Що стосується аптеки, то це надто дорого виходить. Та і самі не зможете працювати, якщо не маєте фармацевтичної освіти, а це + як мін. 4000-6000 грн. в місяць на з/п, без податків.
 
ANGELBELKA, Для початку, було б добре яку суму коштів ви готові/маєте можливість вкласти. Плануєте самі працювати, чи будете мати найманих працівників? Що стосується аптеки, то це надто дорого виходить. Та і самі не зможете працювати, якщо не маєте фармацевтичної освіти, а це + як мін. 4000-6000 грн. в місяць на з/п, без податків.
Вот я тоже когда первый раз отвечала подумала что знать бы на какую сумму расчет идет и персонал будет или сами лично работать. Да и образование нужно если бизнес с медициной связан.
 
Частный детский садик
 
На заметку! Продажа товаров для домашних животных - один из самых высокомаржинальных бизнесов в торговле!
Знаю не по наслышке: инвестируете, не пожалеете ;)
 
Откройте химчистку и (или) ремонт обуви. Еще хороший вариант - открыть по франшизе Бело-Красный маркет (огромный выбор алкоголя). В любом случае всё надо просчитать, а в нашей стране ничего стабильного нет.
 
Цветочный магазинНачать с небольшого объёма, дать интересную привлекающую рекламу и возможно бизнес принесёт прибыль.
 
Торговый, можете найти поставщика мяса, и продавать себе втридорого. Либо же шаурмешную организуйте
 
Откройте ларек быстрого питания, только чтобы сначала цена была меньше, чем на рынке у конкурентов
 
Назад
Зверху