Катерина Шухніна - відгуки клієнтів.

М

Михеев Денис

Новичок
Реєстрація
27.08.2024
Повідомлення
1
Репутація
1
Вік
24
Всім хай) в мене є сьогодні питання до дівчат, котрі проходили курси від Катерини Шухніної. Хочу у вас запитати, як вам? чи все сподобалось? були якісь нарікання на курс? Моя жінка теж хоче пройти курс від Каті, тому й цікавлюсь. Всім дякую:)
 
Дякуємо вам за розгорнутий відгук про курс Катерини Шухніної. Ваш досвід навчання відмінний приклад для тих, хто ще вагається, чи варто йому приєднуватися. Ваша здатність засвоїти таку складну тему, як криптовалюта, буквально з нуля, - цей приклад свідчить про високий рівень якості цього курсу.

Раді, що ви оцінили корисність додаткових матеріалів та підтримку кураторів – це важливі частини процесу навчання. Дійсно, навчальний процес ретельно продумано і структуровано, що дозволяє вам крок за кроком досліджувати світ цифрових валют, не відчуваючи великого стресу від нової інформації.

Ми щиро вдячні за те, що ви витратили час, щоб поділитися своїми враженнями. Ваш відгук безсумнівно зацікавить та надихне багатьох нових слухачів курсу. Команда Катерини Шухніної продовжить роботу над тим, щоб зробити курси якомога більш ефективними та корисними.
 
Катя просто бомба! Курс легкий, доступний, плюс купа практики. А ще спілкування в чаті – це окрема тема. Постійно якась тусовка, всі допомагають один одному, навіть Катя заходить і спілкується з нами. Я не думала, що так швидко розберуся в крипті, але тепер почуваю себе справжнім трейдером. Пушка, курс просто пушка!
Також зараз додам фотографію з випуску в Варшаві)
 

Similar threads

Назад
Зверху