Кредитні картки від Привату - відсотки зростають.

  • Автор теми Vinnitsa81
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Vinnitsa81

Vinnitsa81

Пользователи
Реєстрація
02.05.2015
Повідомлення
70
Репутація
27
Вік
42
У багатьох українців є кредитна картка Універсальна або Gold Cart від Приват Банку. За останній рік умови користування цими картками погіршились майже у двічі. Так коміссія за зняття коштів у банкоматі зросла з 4 до 7 гривень за сто гривень, а щомісячний відсоток за використанні кредитні кошти зріс з 2,04 % (заключав договір у вересні 2013) до 3,2 %. Також банк збільшив коміссії за поповнення кредитних карток по номеру картки до 2,5 грн. за одну сотню гривень. Хоча таке грошове зростання за користування грошима з кредитної картки все одно менеше за рівень інфляції протягом року.
 
Взагалі-то, уже не 3,2 % в місяць, а цілих 3,6. Це пов'язано з тим, що відсотки по депозитах зростають. У свою чергу, відсотки за депозитами зростають через те, що за останній рік, відбувся великий відтік депозитів. Іншими словами, високими ставками по депозитах, банки намагаються залучити якомога більше коштів.
 
Как не крути, но в привате, пока самые низкие % по кредитным линиям на карте. И, что самое главное: все понятно и просто.
 
Це все через те, що банки піднімать відсотки по депозитах, щоб хоч якось заманити людей ставити гроші на депозит. .
 
Я слышал что Приват сейчас начал по многим карточкам лимиты обрезать. Мол связано с тем, что у многих появились отсрочки по оплате процентов в связи с участием в АТО.
 
Я слышал что Приват сейчас начал по многим карточкам лимиты обрезать.
Тоже слышал об этом. Но уменьшают кредитный лимит только тем, кто им редко им пользуется пользуется.
Например в моего знакомого, была такая ситуация: он взял в банке кредитную карточку с лимитом и потратив с нее деньги -забыл о ней. Через несколько месяцев, звонят ему с банка и говорят, что он должен кругленькую сумму (кредитная линия + процент + штраф), он все как-то оплатил, а ему после этого, еще и лимит подняли.
 
В мене карта "Універсальна" і я повністю нею задоволена. Якщо поповнити раз на 55 днів хоча б на 100 грн ніяких відсотків, поповнити через термінал можна безкоштовно.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху