ТОП лучших кэшбэк сервисов

Куди вкласти заощадження?

• Автор темы kernio
  • Дата начала
kernio

kernio

Прохожий
Пользователь
Якби у вас були 500 000 тис. доларів – як ви би ними розпорядились? Вклали у свій бізнес в Україні, поклали на депозит і жили на відсотки. Чи можливо, вклали б у житло і потім жили з плати за оренду. Або інвестували у закордонні компанії, щоб жити з дивідендівю Цікаво послухати думки.

nikone

nikone

Любопытный
Команда форума
Модератор
Пользователь
Я б на частинку коштів відкрив кілька бізнесів, на іншу купив нерухомість і ще можливо якусь суму поставив би в банк.

PS. Я у Вас, що є 500 000 доларів? :eek:

Bella

Bella

Прохожий
Пользователь
Самая выгодная инвестиция - в собственное развитие. Я недавно смотрела тренинги Андрея Ховратова, он толковые вещи говорит, некоторые его правила заставляют пересмотреть свое отношение к деньгам, бизнесу и жизни в целом. Рекомендую!

L

lonely heart

Новичек
Пользователь
Самая выгодная инвестиция - в собственное развитие. Я недавно смотрела тренинги Андрея Ховратова, он толковые вещи говорит, некоторые его правила заставляют пересмотреть свое отношение к деньгам, бизнесу и жизни в целом. Рекомендую!
По поводу инвестиций в собственное развитие - это точно! Новые знания откроют новые возможности:cool: я раньше про этого бизнес тренера не слышал, обязательно посмотрю, спасибо

ТОП кэшбэк
Верх