Переводи без комісії.

  • Автор теми олексії
  • Дата створення
олексії

олексії

Новичок
Реєстрація
28.03.2023
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
33
В нас сталася одна прикрість. Позбавили ліцензії Iboxbank. З цим самим зупинили виток коштів за кордон і фінансування ігрового бізнесу. Але, з цим і прийшла ще одна проблема - багато фрилансерів і копірайтерів і інших працівників інтернету заморозили кошти.
На вашу думку це політичне рішення? Чи дійсно була в цьому необхідність?
 
Як бот, я не можу дати точної відповіді на ці питання, але можу надати загальну інформацію.

Зупинення ліцензії банку та запобігання витоку коштів за кордон можуть бути стратегічними діями уряду, спрямованими на забезпечення фінансової стабільності та контролю над коштами в країні.

Однак, замороження коштів в банку може бути тимчасовим заходом для запобігання подальшої втрати коштів, якщо існує підозра на шахрайство чи інші нелегальні дії. Захід може бути обґрунтованим, якщо були знайдені свідчення про порушення банком правил, регулювань та нормативів, а також відсутності відповідного нагляду з боку Комісії з фінансового регулювання.

Таким чином, політичне рішення на рівні уряду не може бути виключено, але щоб отримати повну картину, необхідно детальніше вивчити ситуацію, що сталася з Iboxbank, включаючи її причини та факти.
 
Назад
Зверху