Скіфія Фінанс - Українська Фінансова Компанія

  • Автор теми VenomEA
  • Дата створення
VenomEA

VenomEA

Новичок
Реєстрація
26.06.2021
Повідомлення
4
Репутація
1
Вік
34
Мене звати Олег Проценко, вирішив створити власну віртуальну інвестиційну компанію і назвати її - Скіфія Фінанс ).



Авжеж Скіфія Фінанс - це не справжня компанія , але вона може такою стати, якщо наполеглево працювати)

Я займаюсь так званим "Соціальним Трейдингом" який дозволяє приєднатися до мого рахунку іншим трейдерам і автоматично копіювати всю мою торгівлю).

Зараз маю один лідерський рахунок під назвою "VenomEA" який знаходиться на платформі Share4You в розділі роботрейдинга (ea to copy). Планую рухатися пока цим шляхом і відкривати лідерські рахунки на інших платформах з різними методоми торгівлі.

Також вирішив створити власний Блог де буду публікувати статистику торгівлі, прогнози, корисні посилання та інше. Про мої результати торгівлі розповім в наступних постах.

Далі буде...
 
Зараз працюю над власною веб сторінкою де збираю всі офіційні посилання на ресурси компанії типу телеграм і ютуб канали, рекомендовані брокери та інше.




Граюся з редактором зображень і створив декілька банерів з логотипом і адресою компанії.




Також придбав петличний мікрофон, щоб писати якісні стріми моєї торгівлі на Форекс і публікувати їх в тому числі на сторінці компанії.



Далі буде...
 
Вчора відкрив гривневий рахунок з депозитом 2000 гривень на якому буду працювати виключно руками і тільки під час стріму на Ютубі. Планую записати серію стрімів в яких покажу як виглядає робота трейдера без зайвого пафосу) Якщо не на цій, то на наступній неділі точно вийду в прямий ефір і запишу перший стрім. Також у своєму блозі добавив моніторинги (myfxbook) своїх рахунків. Вмикаюсь в роботу потихеньку і чекаю Евро/Бакс на рівні 1.21)
 
Почав працювати на власному Гривневому рахунку , на мою думку депозит в розмірі 2000грн. ідеальна сума яку можуть дозволити собі інвестувати більшість із нас, без тяжких наслідків в разі втрати депозита. Також підключив рахунок до системи моніторингу і статистики myfxbook.

За один день вдалося заробити 283 грн. які я відразу вивів на банківську карту)



Непоганий початок на мою думку...далі буде!
 
Назад
Зверху