Скільки можна заробити вклавши 100 USD

  • Автор теми Алекс314
  • Дата створення
Статус
Закрита.
А

Алекс314

Гість
Мене завжди цікавило питання, скільки заробляють «працівники» бірж. Наскільки мені відомо, потрібна інвестиція для роботи на фондовому ринку, але яка саме сума інвестиції буде задовільна для отримання зиску?
 
У заголовку теми, згадується сума у 100 американських доларів. 100 доларів, ви навряд чи зможете десь вкласти, тим більше, ще щось заробити на цьому. Краще всього, поставте їх на депозит і заробите свої 10 USD в рік. А щоб заробляти на фонодовому ринку, потрібні тисяці доларів.
 
Это шутка? Если да, то не смешно. Куда можно вложить 100$? Для меня это просто загадка. За эти деньги, даже нормальный телефон не купишь, а не то, что куда-то их вложишь.
Мене завжди цікавило питання, скільки заробляють «працівники» бірж.
От 0$ до миллионов в год.
Наскільки мені відомо, потрібна інвестиція для роботи на фондовому ринку, але яка саме сума інвестиції буде задовільна для отримання зиску?
Мин. несколько тысяч долларов нужно.
 
Сто доларів абсолютно нормальна сума для початківця фінансового ринку.Успішною вважається операція, яка принесе 10-15%. Коли прибуток стане стабільним, можна задуматись про збільшення суми, але не варто вкладати десятки тисяч. Стабільний заробіток - це шлях до збагачення.
 
  • Like
Реакції: Dan
Якщо поставити 100 доларів на депозит, то за рік прибуток складе 10,56 дол ((
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху