У WebMoney буде новий Гарант!

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11/3/14
Повідомлення
1.409
Симпатії
184
Вік
29
#1
За результатами голосування, яке проходило на сайті Shareholder, більшість висловилася за початок роботи нового Гаранта в Казахстані. У голосуванні можуть взяти участь всі юзери з персональним (і вище) атестатом і ненульовими залишками на гаманцях.

"За" проголосувало більше 99%, "проти" - менше 1%. Всього в опитуванні взяло участь 15 162 людини. Це 11.62% від числа користувачів, які могли б проголосувати. До речі, це дає нам інформацію, що юзерів з персональним і вище атестатом і ненульовими залишками в системі 130 482 людини. Якщо подивитися на статистику Passport Service, то буде видно, що всього персональних (і вище) атестатів з будь-якими залишками на гаманця - трохи більше 140 000.

Таким чином, найближчим часом очікуємо появи одиниць WMK в Кіпері. Як випливає з угоди, WMK будуть враховувати електронні гроші, випущені казахськими компаніями відповідно до законодавства Казахстану. Гарант буде брати ці електронні гроші на зберігання і натомість видавати WMK. Гарантом виступить компанія KAZGARANT LTD.
 
Зверху