У WebMoney буде новий Гарант!

Тема в разделе 'Webmoney', создана пользователем WebBiz, 6 май 2014.

 1. WebBiz
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  За результатами голосування, яке проходило на сайті Shareholder, більшість висловилася за початок роботи нового Гаранта в Казахстані. У голосуванні можуть взяти участь всі юзери з персональним (і вище) атестатом і ненульовими залишками на гаманцях.

  "За" проголосувало більше 99%, "проти" - менше 1%. Всього в опитуванні взяло участь 15 162 людини. Це 11.62% від числа користувачів, які могли б проголосувати. До речі, це дає нам інформацію, що юзерів з персональним і вище атестатом і ненульовими залишками в системі 130 482 людини. Якщо подивитися на статистику Passport Service, то буде видно, що всього персональних (і вище) атестатів з будь-якими залишками на гаманця - трохи більше 140 000.

  Таким чином, найближчим часом очікуємо появи одиниць WMK в Кіпері. Як випливає з угоди, WMK будуть враховувати електронні гроші, випущені казахськими компаніями відповідно до законодавства Казахстану. Гарант буде брати ці електронні гроші на зберігання і натомість видавати WMK. Гарантом виступить компанія KAZGARANT LTD.

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)