Увеличение кредитного лимита за 5 минут

• Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
bogdan

bogdan

Постоялец
Пользователи
Повідомлення
14
Репутація
4
Вік
42
Каролина, Могут и не увеличить. Нужно активно пользоваться банковскими услугами, и практически всегда использовать кредитный лимит.
Це правда. Я з початку цього року дуже активно користувався банківськими грошима, але все гасив вчасно. Просрочки ніколи не було.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,518
Репутація
208
Вік
32
Це правда. Я з початку цього року дуже активно користувався банківськими грошима, але все гасив вчасно
Є навіть приценденти, коли людина просрочила платежі, а коли все оплатила (кредит+штрафні %), банк сам підняв кредитний ліміт. З цього можна зробити висновок, що банку може бути вигідно, щоб не надовго просрочити. :)

bogdan

bogdan

Постоялец
Пользователи
Повідомлення
14
Репутація
4
Вік
42
Є навіть приценденти, коли людина просрочила платежі, а коли все оплатила (кредит+штрафні %), банк сам підняв кредитний ліміт. З цього можна зробити висновок, що банку може бути вигідно, щоб не надовго просрочити. :)
Можливо Ви праві, але я планував подати заявку на збільшення, тому ризикувати не хотів :)

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,518
Репутація
208
Вік
32
bogdan, Я думаю, що не варто просрочувати. Це було кілька років назад і можливо поодинокий випадок. Всі просрочки впливають на кредитний рейтинг у УБКІ.

Статус
Закрита.

Схожі теми

Никита
Відповідей
9
Перегляди
1 тис.
Олеся35
Олеся35
Neron
Відповідей