3 правила успіху або приручаємо гроші

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
373
Репутація
24
Вік
32
Чіткий план дій для «приручення» грошей я вам не розповім, так як для всіх він різний і поки не складеш свій «приручатель» грошей, цінувати їх, поважати і осмислено витрачати ви не навчитеся, а значить скоро втратите.
Більшість людей, зайняті не тим, що дійсно потрібно, наприклад, замість того щоб шукати найбільш підходящий і грошовий спосіб заробітку вони обмірковують свої промахи і невдачі. Як припинити це бездарне заняття? А от як:


Гроші люблять рахунок

Не треба планувати свої витрати виходячи зі свого заробітку (фіксованого доходу), це не допоможе вам, а навпаки сповільнить ваш успіх в грошових питаннях. Ви обмежуєте себе, так як весь час намагаєтеся розтягнути зарплату. Таким чином, ви програмуєте себе на брак грошей. Якщо постійно повторювати собі: у мене немає грошей, у мене мало грошей, я не можу собі цього дозволити, то так і буде. Від постійного повторення, що у вас є гроші, ситуація навряд, чи поміняється. Що робити в даній ситуації?
Потрібно визначити, скільки ви можете осмислено витратити грошей, якщо у вас, їх буде величезна кількість? І так можна скласти план: скільки грошей вам потрібно, щоб прямо зараз вирішити фінансові проблеми? Скільки грошей я можу осмислено витратити за місяць? за рік?
Багато людей мріють всього навсього про підвищення зарплати на 30-40%
Потрібно всього навсього планувати свої доходи зі своїх потреб.
На їжу, комунальні платежі, дорогу, одяг потрібна певна сума, і я хочу раз в тиждень сходити в кіно, театр, на дискотеку, хочу раз на місяць ходити в ресторан. На це буде потрібна інша сума. На реалізацію цих потреб мені потрібна певну кількість часу щоденно та 2 вихідних, і хочеться вільного графіку роботи.
Ви визначаєте скільки вам потрібно грошей, а так же скільки часу ви готові працювати заради такого результату. Але при роботі учителем, вихователем в саду, будучи фізиком вашої зарплати, не вистачить, щоб жити, як хочеться. Значить потрібно або працювати в два рази більше, або міняти кваліфікацію. Перший крок зроблено - ви повинні, якісно рости.

Час гроші

Хто слідує цьому правилу?
Скільки зазвичай ви витрачаєте часу: Сон-8:00, Збори на роботу - 1:00. Їжа - 1:00. Робота - 9:00. Дорога до роботи і назад - 1-2 години. А якщо ще й магазини, прибирання, готування, телевізор, читання. А жити то коли? Або в цьому і полягає наше життя? Якщо відповісти позитивно, то ваша робота або добре оплачуване хобі для вас, або свято. Але скоріше це трудоголізм, а він гірший наркоманії та алкоголізму. Як ми живемо? За моделлю змодельованої задовго до нашого народження. А особисто до вашого життя вона не має відношення. Ви дотримуєтеся цієї моделі так як ваші батько й мати дотримувалися її, ваші тітка і дядько, бабуся і дідусь, сусіди дотримувалися цієї моделі.
А ви порахуйте, скільки часу ви витрачаєте на роботу, а скільки просто так тікають в нікуди, витрачатися на перекури, базікання і так далі. Найважче це уникати непотрібних розмов, адже часом ми боїмося, образити співрозмовника або не почути, щось «важливе». А ж не перемелювати кісточки ближньому - це мистецтво. Ви можете сказати: «Як же не розмовляти? Я ж втрачу всіх друзів !? ». Ні, ви придбаєте друзів іншої якості, причому в міру росту вашої кваліфікації ви будете більше цікаві для спілкування. А так як у світі править закон тяжіння, то і у вашому житті з'явитися більше людей цікавих для спілкування.

Займайтеся своєю справою

Ні, ні в якому разі я не хочу вас образити. Просто людина не буде успішною, якщо знаходитися не на своєму місці і займається не своєю справою. У більшості випадків у дорослої людини немає часу знову вчитися і міняти кваліфікацію. Природно - як говоритися кожен думає в міру своєї зіпсованості або занедбаності. Якщо людина не хоче, то і змусити її не вийде, це як не крути, тільки є не одне але, потужна мотивація, на сьогодні даною мотивацією є гроші. Ну а той на кого дана мотивація не діє або дуже багата людина, або його влаштовує його нинішнє життя. Заробіток почнеться, тільки коли будете займатися своєю справою! Не улюблена справа підсвідомо змусить вас ненавидіти і гроші зароблені на ній. А при ненависті грошей - грошей більше не стане. А якщо займатися своєю, справою треба робити її по максимуму, щоб залишився час на життя. Ви це і так знаєте? А чому не робите? Дерзайте!
 
Да, вот денежки я люблю, а вот все равно они не приручаются. Может есть еще какие то способы любви к денежкам.
 
Chyranya, Уже не первый раз отвечаю на этот вопрос, но еще раз отвечу. Чтобы зарабатывать в Интернете, нужно что-то уметь делать. Например: хорошо писать тексты, знать языки программирования, ориентироваться в создании сайтов, уметь продвигать сайты и т. д. Если вы нечего из этого не знаете, то трудно будет что-то заработать. Пример: копирайтер с хорошей репутацией берет за 1000 символов текста $3, в день легко можно написать 10 000 символов (если есть клиенты) и того - $30*13 грн. = 390 грн. Согласитесь, что не плохой заработок? Но так зарабатывает, только хорошие копирайтеры. Но на начальном этапе (когда у Вас нет отзывов), приходится работать и за 5 грн/1000 символов.

Также можете создать свой блог и если удастся его продвинуть, то можете не плохо в будущем зарабатывать.

Если, у Вас есть задатки художника, то можете выучить фотошоп и рисовать: баннеры, логотипы, шаблоны сайтов и другое.

Короче - вариантов есть достаточно.
 
Останнє редагування:
Щоб досягти успіху потрібно ставити перед собою цілі, а вже тоді заробляти для іх втілення. Гроші по суті не є те, що нам потрібно, ви ж не будете іх істи, вдягати чи іздити на них. Вони потрібні для купівлі того, що вам потрібно. Тому крім бюджету на тиждень чи місяць прорахуйте скільки вам потрібно на рік, щоб мати те, що ви хочете. І в половині випадків це не є така захмарна сума, яку дуже важко заробити. Головне працювати. Щодо часу, який ми витрачаємо надурно то це дуже поширена проблема. Колись щоб не втрачати час я наперід планувала що мені потрібно зробити, а час на відпочинок був також, але як пункт плану і така проблема як втрачений час пропала. Так що працюймо на результат і над собою.
 
Назад
Зверху