Банк "Фінанси і кредит"

  • Автор теми Petrusyk
  • Дата створення
Статус
Закрита.
P

Petrusyk

Пользователи
Реєстрація
04.08.2014
Повідомлення
17
Репутація
4
Вік
38

Доброго дня. Якщо чесно то я трохи здивувався , що на нашому форумі на зміг знайти теми про один з найстаріших банків у нашій країні , який був зареєстрований ще у 1991 році як «Український комерційний банк ділової співпраці» а в 1995 отримав теперішню назву. Власником банку є відомий олігарх Олег Живаго, який зумів протриматись при любій владі у країні. Потім було ще декілька змін назви, але я не про це.) Хотілось би у цій темі поспілкуватись з клієнтами цього банку і спеціалістами у банківській сфері, про якість надання ним послуг, перспективи на майбутнє і інші нюанси. Мій батько є клієнтом цього банку уже десь років 10 і ніби задоволений.[DOUBLEPOST=1407327597,1407318949][/DOUBLEPOST]є теж в принципі маю там рдну із зарплатних карток, але крім процесу знаття грошей із картки більше з банком нічого не маю)))
 
Банк "фінанси і кредит" на цих вихідних ввів новий ліміт для зняття готівки та кількість операцій з картками. Тепер власники персональних карток можуть зняти за раз 3000 грн і використати картку тільки 7 разів на добу. Власники неперсональних карток можуть зняти 1000 грн,але кількість операцій необмежена. Такі дії банку вказують на нестабільність і тe що забрати гривневі вклади тепер буде складно.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху