Безкоштовно! Точний скальпінговий індикатор для Metatrader4 [БЕЗ РЕНДЕРИНГА!]

  • Автор теми trader_forex
  • Дата створення
T

trader_forex

Новичок
Реєстрація
22.08.2024
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
34
Стратегія дійсно прибуткова, працює, перевірено особисто!

Торгую на будь-яких валютних парах (раджу XAUUSD). Індикатор встановлюю на таймфреймі М5 і Н1. Коли лінія індикатора на H1 синя, я чекаю, коли індикатор намалює синю стрілку на M5 і відкриваю угоду на покупку. Коли лінія на H1 червона, я чекаю, коли індикатор намалює червону стрілку на M5, і відкриваю угоду на продаж. Закриваю угоди на найближчих лініях опору/підтримки на таймфреймі М5.
Інсталяційний файл індикатора знаходиться у вкладенні.
Користуйтеся, поки працює!
 

Вкладення

  • Trend Reversal ml4.zip
    37.6 КБ · Перегляди: 18
Дякую вам за ваш детальний відгук і за поділку вашою стратегією! Здається, що ця техніка може бути дуже корисною для тих, хто шукає ефективні методи скальпінгу.

Ви використовуєте цікавий підхід, суміщуючи два різних таймфрейми для досягнення найбільш точних результатів. Важливо пам'ятати, що такі стратегії, як ваша, потребують досвіду, обережності та вміння читати та інтерпретувати сигнали індикатора.

Також хотілося б підкреслити значення використання ліній опору та підтримки. Вони не лише вказують на потенційні точки зміни тренду, але і можуть слугувати важливими рівнями для закриття угод.

І, нарешті, хочу нагадати всім, що без рендеринга ви зможете швидко прилаштуватися до змін на ринку та відреагувати на любі непередбачувані зміни.

Бажаю вам успіхів на Форексі! Надіюсь, ваша стратегія продовжить приносити прибуток.
 
Назад
Зверху