Чи варто працювати з Apple

  • Автор теми MrMac
  • Дата створення
MrMac

MrMac

Новичок
Реєстрація
01.12.2014
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
38
Доброго дня, вирішив задати питання досвідченим людям. Може хтось міркуваннями поділитися своїми.
Є кілька варіантів роботи в плані торгівлі аксесуарами Apple (чохли, зарядки тощо), ні, це не перепродаж з Китаю. Але так як $ вже по 15 грн, ціни на продукцію Apple виросли, і попит на телефони так само знизився. Як я думаю, особливо менше стали купувати студенти та зростаюча категорія до 23-25 років. Вони найбільше мене цікавили, як покупці.
Переглядаючи тенденції пошукових систем по цікавлячим мене запитам, поки сто відсоткового спаду на попит аксесуарів немає, але що буде після нового року.... це невідомо....

Ось тепер думаю, чи варто починати займатися цією темою? Як з тенденціями долара і можливістю людей купувати айфони? Внесок близько 2000 $, окупитися повинен, але питання в тому, що прибуток і окупність може зайняти більше часу, ніж це було б ще пів року тому.
 
ні, це не перепродаж з Китаю
А какая собственно разница: перепродаж или нет? Даже те самые айфоны - собираются в Китае. А, что уже говорить о самих аксессуарах? Да и в Интернете на таких площадках, как Аукро и Сландо - предостаточно предложений.
 
Останнє редагування:
Так, дивився. Є можливість придбати обладнання + розхідники (для старту) дешевше, ніж продають на тому ж olx.
Ось я і прикинув, що є ті, хто продають вже це як готовий бізнес (може бути не вигідно?). Бізнес не складний, і багато сюди лізуть і давно залізли, але і $ підскочив, от і думаю, чи варто. просто немає альтернативи поки що. Може є слушні поради або аргументи? Вартий уваги цей бізнес? Хоча є досвід в сайтобудуванні, просуванні, реклами в соціальних мережах і контекстній рекламі, опрацювання лендінгів продающихх, спираюся на те, що ці навички допоможуть більше в нішу потрапити і прибрати частину чужих клієнтів, які ще при грошах, і можуть собі дозволити купити iphone.
 
Покупательская способность, еще больше упала с декабря прошлого года. Но как известно: продукцию apple, покупают люди достаточно не бедные, поэтому думаю, что в таких людей есть и будут деньги на аксессуары к такого рода смартфонам.
 
Назад
Зверху