Чи варто працювати з Apple

  • Автор темы MrMac
  • Дата начала
MrMac

MrMac

Любопытный
Новичок
Регистрация
01.12.2014
Сообщения
8
Реакции
0
Возраст
36
Доброго дня, вирішив задати питання досвідченим людям. Може хтось міркуваннями поділитися своїми.
Є кілька варіантів роботи в плані торгівлі аксесуарами Apple (чохли, зарядки тощо), ні, це не перепродаж з Китаю. Але так як $ вже по 15 грн, ціни на продукцію Apple виросли, і попит на телефони так само знизився. Як я думаю, особливо менше стали купувати студенти та зростаюча категорія до 23-25 років. Вони найбільше мене цікавили, як покупці.
Переглядаючи тенденції пошукових систем по цікавлячим мене запитам, поки сто відсоткового спаду на попит аксесуарів немає, але що буде після нового року.... це невідомо....

Ось тепер думаю, чи варто починати займатися цією темою? Як з тенденціями долара і можливістю людей купувати айфони? Внесок близько 2000 $, окупитися повинен, але питання в тому, що прибуток і окупність може зайняти більше часу, ніж це було б ще пів року тому.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Реакции
202
Возраст
32
ні, це не перепродаж з Китаю
А какая собственно разница: перепродаж или нет? Даже те самые айфоны - собираются в Китае. А, что уже говорить о самих аксессуарах? Да и в Интернете на таких площадках, как Аукро и Сландо - предостаточно предложений.
 
Последнее редактирование:
MrMac

MrMac

Любопытный
Новичок
Регистрация
01.12.2014
Сообщения
8
Реакции
0
Возраст
36
Так, дивився. Є можливість придбати обладнання + розхідники (для старту) дешевше, ніж продають на тому ж olx.
Ось я і прикинув, що є ті, хто продають вже це як готовий бізнес (може бути не вигідно?). Бізнес не складний, і багато сюди лізуть і давно залізли, але і $ підскочив, от і думаю, чи варто. просто немає альтернативи поки що. Може є слушні поради або аргументи? Вартий уваги цей бізнес? Хоча є досвід в сайтобудуванні, просуванні, реклами в соціальних мережах і контекстній рекламі, опрацювання лендінгів продающихх, спираюся на те, що ці навички допоможуть більше в нішу потрапити і прибрати частину чужих клієнтів, які ще при грошах, і можуть собі дозволити купити iphone.
 
drakon

drakon

Академик
Пользователи
Регистрация
02.12.2014
Сообщения
88
Реакции
6
Возраст
26
Покупательская способность, еще больше упала с декабря прошлого года. Но как известно: продукцию apple, покупают люди достаточно не бедные, поэтому думаю, что в таких людей есть и будут деньги на аксессуары к такого рода смартфонам.
 
Верх