Чипованные банковские карты

Тема в разделе 'Общие вопросы о Банках', создана пользователем WebBiz, 30 ноя 2014.

 1. WebBiz
  TopicStarter Overlay
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Говорят, что банковские карты со встроенным чипом, намного безопаснее карт с магнитной лентой. Действительно ли это так? Почему? Стоить ли переплачивать за карту с чипом, если можно взять обычную?
 2. Messi779
  Оффлайн

  Messi779 Професор Пользователь

  Регистрация:
  19.01.15
  Сообщения:
  237
  Симпатии:
  45
  Банківська картка з чіпом(смарт-картка) є безпечнішою через те,що чіп практично теможливо підробити.Також коли Ви здійснюєте транзакції із смарт-карткою дані які переходять в банк,такзваний код, змінюються після кожної операції,а при використанні звичайної картки вони завжди однакові.Але якщо є і чіп і магнітна смуга то банківська картка не має того захисту,що просто чіп картка і легко підробляється. Чіп картка є набагaто дорожчою від звичайної,aле термін придатності її на 2-3 роки довший, вона не боїться вологи, невеликих подряпин і магнітних полів.На неї можна записати і переписати інформацію,використовувати замість деяких документів, як бонусну карту в магазинах, електронний квиток.Мінусом смарт-картки є те, що не всі банкомати і термінали її бачать.
 3. Wasty
  Оффлайн

  Wasty Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  27.03.17
  Сообщения:
  43
  Симпатии:
  9
  Пол:
  Женский
  Да, таки безопаснее, ибо защищена от считывателей, плюс долгосрочнее. Ну и нюанс - в Европе много где терминалы только чипованные карты принимают - так что для поездок однозначно нужна с чипом (например, автоматы метро в Вене).

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)