Чипованные банковские карты

  • Автор темы WebBiz
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Реакции
202
Возраст
32
Говорят, что банковские карты со встроенным чипом, намного безопаснее карт с магнитной лентой. Действительно ли это так? Почему? Стоить ли переплачивать за карту с чипом, если можно взять обычную?
 
M

Messi779

Академик
Пользователи
Регистрация
19.01.2015
Сообщения
237
Реакции
45
Банківська картка з чіпом(смарт-картка) є безпечнішою через те,що чіп практично теможливо підробити.Також коли Ви здійснюєте транзакції із смарт-карткою дані які переходять в банк,такзваний код, змінюються після кожної операції,а при використанні звичайної картки вони завжди однакові.Але якщо є і чіп і магнітна смуга то банківська картка не має того захисту,що просто чіп картка і легко підробляється. Чіп картка є набагaто дорожчою від звичайної,aле термін придатності її на 2-3 роки довший, вона не боїться вологи, невеликих подряпин і магнітних полів.На неї можна записати і переписати інформацію,використовувати замість деяких документів, як бонусну карту в магазинах, електронний квиток.Мінусом смарт-картки є те, що не всі банкомати і термінали її бачать.
 
W

Wasty

Академик
Пользователи
Регистрация
27.03.2017
Сообщения
43
Реакции
9
Возраст
36
Да, таки безопаснее, ибо защищена от считывателей, плюс долгосрочнее. Ну и нюанс - в Европе много где терминалы только чипованные карты принимают - так что для поездок однозначно нужна с чипом (например, автоматы метро в Вене).
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх