Чипованные банковские карты

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11/3/14
Повідомлення
1.409
Симпатії
184
Вік
29
#1
Говорят, что банковские карты со встроенным чипом, намного безопаснее карт с магнитной лентой. Действительно ли это так? Почему? Стоить ли переплачивать за карту с чипом, если можно взять обычную?
 
M

Messi779

Професор
Пользователь
Реєстрація
19/1/15
Повідомлення
237
Симпатії
45
#2
Банківська картка з чіпом(смарт-картка) є безпечнішою через те,що чіп практично теможливо підробити.Також коли Ви здійснюєте транзакції із смарт-карткою дані які переходять в банк,такзваний код, змінюються після кожної операції,а при використанні звичайної картки вони завжди однакові.Але якщо є і чіп і магнітна смуга то банківська картка не має того захисту,що просто чіп картка і легко підробляється. Чіп картка є набагaто дорожчою від звичайної,aле термін придатності її на 2-3 роки довший, вона не боїться вологи, невеликих подряпин і магнітних полів.На неї можна записати і переписати інформацію,використовувати замість деяких документів, як бонусну карту в магазинах, електронний квиток.Мінусом смарт-картки є те, що не всі банкомати і термінали її бачать.
 
W

Wasty

Прохожий
Пользователь
Реєстрація
27/3/17
Повідомлення
43
Симпатії
9
Вік
33
#3
Да, таки безопаснее, ибо защищена от считывателей, плюс долгосрочнее. Ну и нюанс - в Европе много где терминалы только чипованные карты принимают - так что для поездок однозначно нужна с чипом (например, автоматы метро в Вене).
 
Зверху