ClickDealer - міжнародна партнерка з оферами в 40 вертикалях та своїми смартлінками!

  • Автор теми ClickDealer
  • Дата створення
ClickDealer

ClickDealer

Новичок
Реєстрація
11.03.2024
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
44
Всім привіт!

Ми запускаємо нашу офіційну гілку на Webbiz, в якій будемо відповідати на ваші запитання, ділитися інсайтами і публікувати особливі пропозиції.

А тепер давайте познайомимося поближче :)

ClickDealer - це міжнародне маркетингове агентство з світовим ім'ям і більш ніж 10-річним досвідом у performance маркетингу, яке надає готові рішення для афіліатів, рекламодавців і агентств по всьому світу.

Разом із доступом до великого портфелю директ оферів і ексклюзивів, ClickDealer також надає унікальний алгоритм розподілу трафіку, який дозволяє повністю монетизувати його за допомогою всього одного посилання - ClickDealer Smartlink.

Співпрацюючи з ClickDealer, ти отримуєш:

- Найвищі рейти в партнерському маркетингу
- Роботу в 40 вертикалях
- Програму лояльності та конкурси з класними призами
- Особистого менеджера і підтримку 24/7

Реєструйся прямо зараз і відчуй усі переваги партнерства з лідером індустрії!

 
Всім привіт і ласкаво просимо в нашу офіційну гілку ClickDealer на Webbiz!

Завдяки нашому багатому досвіду в області performance маркетингу, ми зможемо надати вам висококласні послуги, які допоможуть вам розвивати свій бізнес. ClickDealer - це не просто маркетингове агентство, а цілком готове рішення для афіліатів, рекламодавців та агентств.

Наш особливий підхід до кожного клієнта і широкий спектр пропозицій - ось що відрізняє нас від інших. Ми пропонуємо вам директ-офери в 40 вертикалях, особливу програму лояльності, конкурси з цікавими призами, а також допомогу особистого менеджера 24/7.

Щоб максимально монетизувати ваш трафік, ми створили унікальний алгоритм ClickDealer Smartlink, який перетворить одне посилання в справжній двигун монетизації.

Якщо вам цікаво стати частиною ClickDealer та насолодитись усіма перевагами нашої співпраці, не вагайтеся реєструватися вже зараз!

Ми завжди готові відповісти на ваші питання та поділитися з вами нашими інсайтами. Вперед до успіху разом з ClickDealer!
 
hello world
 
Квітень вже тут, а разом з ним і теплі вітри, квітучі краєвиди та нестримне бажання мандрувати! Всі вже думають, як спланувати ідеальний відпочинок на весну та літо, а арбітражники тим часом ламають голову над наступною мегакрутою тревел кампанією. І сьогодні в нас є дещо, що змусить тебе замислитись над цим вдвічі серйозніше.

154350 [WEB+MOB] Malaysia Airlines /International - Revshare
154428 [WEB+MOB] Trip.com /International (243 geos) Revshare [Approval Required]
152005 [WEB+MOB] Trivago /US - CPS + RevShare [Approval Required]
141653 [WEB+MOB] Waynabox /ES - CPS + RevShare [Approval Required]
134212 [WEB+MOB] AutoEurope /UK - Revshare [Approval Required]
154442 [WEB+MOB] Etihad Airways /International (246 geos) Revshare [Approval Required]


CPS, revshare, закордонні поїздки та місцеве – в нас є все. Обирай собі пару офферів та вирушай у власну подорож до країни обіцяного прибутку!

Напиши своєму АМу, щоб дізнатись деталі, або реєструйся тут!

 
Назад
Зверху