Дайте поради по сайту та adsens

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
Привіт всім. Маю сайт новин на цмс чи правильніше на нормальному скрипті: free-news.com.ua. Створив більше ніж пів року тому, потім згадав про нього як з'явився час, тепер думаю доколихати його.
Якщо можите дайте поради як можна покращити сайт, можливо щось десь не правильно. В даний час вдосконалювати кодом не збираюся так як в майбутньому обновлення скрипту зіпсують всі вдосконалення. Також підскажіть як правильно пройти Adsens модерацію? Вродь правила Adsens сайт не порушує.

Останнє редагування модератором:
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Привіт!
  1. Для новинних сайтів дуже важливою є щоденна публікація новин (навіть по 1-3 новини), але це має бути кожен день.
  2. Також на вашому місці, я б зробив якийсь профайл журналіста. Тобто, сторінка на якій буде: фото, ПІБ автора статей, освіта і т.д. Це мало того, що це викликає довіру у користувача, так ще й може вплинути на трафік зі сторони Google.
  3. Спробуйте додати сайт в Google новини і ukr.net новини. Але перед подаванням заявки, раджу хоча б тижні зо 2 публікувати щоденно по кілька новин на день.
  4. Що стосується модерації в Адсенс, то дивіть пункт 2 (він може також допомогти.)

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
І не забувайте про рерайт новин - як на мене це важливо навіть сьогодні.
Також групи групи/канали в соціальних мережах обов'язкові.

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
Привіт!
  1. Для новинних сайтів дуже важливою є щоденна публікація новин (навіть по 1-3 новини), але це має бути кожен день.
  2. Також на вашому місці, я б зробив якийсь профайл журналіста. Тобто, сторінка на якій буде: фото, ПІБ автора статей, освіта і т.д. Це мало того, що це викликає довіру у користувача, так ще й може вплинути на трафік зі сторони Google.
  3. Спробуйте додати сайт в Google новини і ukr.net новини. Але перед подаванням заявки, раджу хоча б тижні зо 2 публікувати щоденно по кілька новин на день.
  4. Що стосується модерації в Адсенс, то дивіть пункт 2 (він може також допомогти.)
Дякую за таку розгорнуту відповідь.
В даний час я думаю що сайт не проходить модерацію :
1- Іза того що немає масових новин, то пто як ви писали хачаб по 2-3 новини щодня.
2- мала кількість відвідувань сайту.
(" Так як по правилах Адсенс начебто сайт нічого не порушує")
Під другим пунктом ви мали на увазі " Правила Google для видавців"?
Вибачте можливі банальні питання, я просто в модерації Гугл нічого не знаю ,а в вільному доступі не знайшов відповіді на мої питання.(((

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Справа в тому, що кілька років тому, Google увів таке поняття як EAT-фактори, що перекладається як: експертність, авторитетність і достовірність. Це те, про що я писав у у другому пункті повідомлення. Тобто, ви повинні показати пошуковій системі Google, а у вашому випадку і модераторам що ви експерт своєї справи. Якщо ви не є фаховим журналістом і ваш сайт не є легальним виданням, то ви повинні спробувати переконати Google в цьому. Це дуже клопітка робота, яка складається із багатьох пунктів.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Вибачте можливі банальні питання
Нічого страшного - для цього і є форум.
я просто в модерації Гугл нічого не знаю ,а в вільному доступі не знайшов відповіді на мої питання.(((
Вони приймають тільки ті сайти, які на їх думку якісні (значить вони не рахують ваш сайт таким). Попрацюйте над EAT-факторами.
Але якщо у вас трафік 100-300 відвідувачів на добу, то я навіть не знаю, чи варто поки заморочуватися з Адсенсом.

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
І не забувайте про рерайт новин - як на мене це важливо навіть сьогодні.
Також групи групи/канали в соціальних мережах обов'язкові.
Підскажіть будласка. В мене є сторінки на сайті які в ходять в групу не проіндексовані. Через інструмент я подав заявку видалити їх але вони не пропали через деякий час з пункту не проіндексовані сторінки. Чи можливо їх потрібно заблокувати для Googlebot через файл robots.txt?
Загалом хочу позбутися даної ситуації . 90% з цих сторінок будуть видалятися.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Питання в тому що то за сторінки, що не проіндексовані: це новини, категорії, сторінки пагінації і т.д. Тому, що категорії, новини - мають індексуватися, а ось сторінки сортування, сторінки з параметрами - ні! Сторінки які не мають бути в індексі, закриваються тегом "noindex", чи у файлі Robots.txt

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Ви не правильно розумієте "Інструмент видалення URL" в Search Consol - він використовуєтся для тимчасового видалення з індексу сторінок, які вже проіндексовані, а тут у вас проблема з індексацією.
Як я вже сказав: якщо це не потрібні сторінки, то закривайте іх в Robots.txt, а краще тегом noindex.

PS. Не проіндексована сторінка це не завжди погано. Можливо вона і не має бути проіндексована (читайте пояснення в консолі).

Останнє редагування:
О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
Ви не правильно розумієте "Інструмент видалення URL" в Search Consol - він використовуєтся для тимчасового видалення з індексу сторінок, які вже проіндексовані, а тут у вас проблема з індексацією.
Як я вже сказав: якщо це не потрібні сторінки, то закривайте іх в Robots.txt, а краще тегом noindex.

PS. Не проіндексована сторінка це не завжди погано. Можливо вона і не має бути проіндексована (читайте пояснення в консолі).
Можливо ви поможите ще з одним моїм питанням. Створюю нову сторінку , вручну індексую , години через 2-3 інструмент показує що вана проіндексована та може відображатися в пошуку. Але в пошуку вона відображається через 1-1.5 доби.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Створюю нову сторінку , вручну індексую , години через 2-3 інструмент показує що вана проіндексована та може відображатися в пошуку. Але в пошуку вона відображається через 1-1.5 доби.
Це нормальна ситуація - добре, що з'являється в пошуку (якщо ви про те, чому не з'являється миттєво). Щодо того, що пише, що не може відображатися в пошуку - хз, може якийсь глюк Google.

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
Це нормальна ситуація - добре, що з'являється в пошуку (якщо ви про те, чому не з'являється миттєво). Щодо того, що пише, що не може відображатися в пошуку - хз, може якийсь глюк Google.
Ні я мав на увазі що пише типу все добре, але якщо прописати пряму адресу проиндексованої сторінки то її немає в пошуку. Вона починає відображатися лише через 1-1.5 доби . На прошлій неділі начебто коли сторінка була проіндексована то відразу з'являлася і в пошуку.
Підскажіть ще одне. Я хочу видалити всі ті сторінки що не проиндексовані. ( Вони пропадуть з інструменту автоматично, чи прийдеться заборонити доступ через robots.txt? І також цікавить якщо сторінки будуть внесені в robots.txt а потім видалені з сайту , і з часом вони видаляться з robots.txt ( щоб не було зайвих там не інснуючих адрес) вони більше не будуть появлятися в інструментах?

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Ні я мав на увазі що пише типу все добре, але якщо прописати пряму адресу проиндексованої сторінки то її немає в пошуку.
У вас надто "молодий" сайт, щоб статті залітали відразу у індекс. Якщо в майбутньому сайт вдастся розкрутити, то цілком можливо, що нові новини будуть з'являться за 5-10 хв в індексі навіть без відравки на індексацію, але за раз поки так.
Я хочу видалити всі ті сторінки що не проиндексовані.
Вони пропадуть з інструменту автоматично, чи прийдеться заборонити доступ через robots.txt?
Ви не правильно розумієте інструмент видалення URL. Бо він використовуються для ТИМЧАСОВОГО видалення (на термін до 6-ти місяців) сторінок, які в же проіндексовані і знаходятяться в пошуку. У вашому випадку, треба закривати в robots txt і в майбутньому правило не видаляти з цього файлу, якщо сторінки все ще будуть на сайті.

Дайте приклади url, які не проіндексовані (просто цікаво, що це за сторінки і яка причина, що вони не проіндексувалися).

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Як ви заблокуєте непотрібні сторінки в robots.txt в в консолі через 1-2 тижні, почнуть з'являтися попередження, що сторінка заблокована роботсом. В мене їх немає, бо я блокую тегом noindex.

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
У вас надто "молодий" сайт, щоб статті залітали відразу у індекс. Якщо в майбутньому сайт вдастся розкрутити, то цілком можливо, що нові новини будуть з'являться за 5-10 хв в індексі навіть без відравки на індексацію, але за раз поки так.

Ви не правильно розумієте інструмент видалення URL. Бо він використовуються для ТИМЧАСОВОГО видалення (на термін до 6-ти місяців) сторінок, які в же проіндексовані і знаходятяться в пошуку. У вашому випадку, треба закривати в robots txt і в майбутньому правило не видаляти з цього файлу, якщо сторінки все ще будуть на сайті.

Дайте приклади url, які не проіндексовані (просто цікаво, що це за сторінки і яка причина, що вони не проіндексувалися).
Деякі з них:
https://free-news.com.ua/іlon-mask-poyasniv-navіshcho-yomu-tak-bagato-dіtey
Ця не враховується так як сьогодні добавив в robots.txt :
На скільки є у мене знання та інформація , то Гугл рахує дані сторінки 100% копірайтом , топто дані сторінки не являються актуальними для читачів.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Сторінки новин, категорично не рекомендую забороняти індексувати, бо вони можуть пізніше з'явитися в індексі. Те, що заблокували сторінку контактів - правильне рішення.
Треба думати, чому новина не потрапляє в індекс і намагатися це виправляти:
  1. Google рахує її недостатньо якісною
  2. Вона надто коротка
  3. Не унікальна

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
А ось на такі сторінки можна буде в майбутньому збирати трафік: free-news.com.ua/arkh%D1%96v Для цього треба прописати нормальні: title, description, h1. + в ulr бачу, що url мав би бути повністю латиницею, на натомість він в перемішку з кирилицею (скоріш за все буква "і").

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
Сторінки новин, категорично не рекомендую забороняти індексувати, бо вони можуть пізніше з'явитися в індексі. Те, що заблокували сторінку контактів - правильне рішення.
Треба думати, чому новина не потрапляє в індекс і намагатися це виправляти:
  1. Google рахує її недостатньо якісною
  2. Вона надто коротка
  3. Не унікальна
Я хочу заборонити індексувати дані сторінки та видалити їх з сайту повністю, можливо через місяць потім почищу robots.txt від сміття ( битих url). Так як вони були створені за допомогою RSS. Та хочу наповнювати сайт статтями які написані в ручну чи переписані з інших сайтів ( типу переказані своїми словами), якщо не помиляюсь це рерайт новин ( згадувалося раніше в даній темі).
Взагалі даний скрипт ( cms) розрахований щоб люди могли заробляти задопомогою написаних новин ( статутів) , топто там є підрахунок переглядів і запевну кількість переглядів платяться гроші. Головне розкрутити сайт хочаби до 500 відвідувачів на добу. Тоді можна запускати і рекламу про заробіток на сайті.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,538
Репутація
212
Вік
33
Я хочу заборонити індексувати дані сторінки та видалити їх з сайту повністю, можливо через місяць потім почищу robots.txt від сміття ( битих url).
Тоді просто видаляйте з сайту і не треба нічого забороняти в robot.txt. Головне, щоб CMS правильно видавала код відповіді 404 (сторінка назавжди видалена, чи переміщена) і тоді Google зрозуміє що до чого і будь-які згадки про ці сторінки зникнуть з консолі, але на це потрібен час.

О

Олександр Бабак

Постоялец
Новичок
Повідомлення
10
Репутація
0
Вік
27
А ось на такі сторінки можна буде в майбутньому збирати трафік: free-news.com.ua/arkh%D1%96v Для цього треба прописати нормальні: title, description, h1. + в ulr бачу, що url мав би бути повністю латиницею, на натомість він в перемішку з кирилицею (скоріш за все буква "і").
Ну над title, description, ще потрібно набити руку. А то досить часто Гугл в мене бере description з середини статті. А за літеру "i" дякую що вказали, буду писати розробнику щоб виправляв , а то кожного разу переписувати url можу забувати.
Я так розумію якщо url сторінки з символами то Googlebot може також одсіювати з індекса?

Зверху