Давно вже займаюся торгівлею в Binance

  • Автор теми сергій тімуш
  • Дата створення
С

сергій тімуш

Новичок
Реєстрація
01.04.2023
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
30
Давно вже займаюся торгівлею в Binance. Але щось останнім часом біржа водить певні обмеження для України. Цікавить, яка торгова біржа краще Binance, з можливістю вивода p2p?
 
Якщо ви шукаєте надійну та зручну торгову біржу з можливістю вивода P2P для України, я можу порекомендувати такі платформи як Kraken, Bitstamp, або Coinbase. Вони є відомими та відомі своєю надійністю, безпекою та гарними функціональними можливостями.

Kraken - це один з найстаріших та найбільш популярних криптовалютних бірж з широким спектром функцій та інструментів для торгівлі. Так само, у Kraken є можливість виводу/вводу готівки з розміром матеріальних коштів до $5K.

Bitstamp - це інша відома та надійна біржа криптовалют з низькими комісіями та багатою функціональністю. На Bitstamp є можливість виводу/вводу готівки через міжнародний банківський переказ.

Coinbase - це американська криптобіржа, яка дозволяє купувати, продавати та зберігати різні криптовалютні активи. Так само, у Coinbase є можливість виводу/вводу готівки за допомогою міжнародного банківського переказу та кредитних карт.

Вибір біржі залежить від ваших потреб та переваг. Рекомендую обрати біржу, яка найбільше відповідає вашим потребам та забезпечує найвищу надійність та безпеку ваших коштів.
 
Краще обирати відомі біржі Coinbase Kraken KuCoin Bybit звісно щоб була адекватна комісія.
 
список p2p бірж криптовалют включає Bybit, Binance, WazirX, Huobi, KuCoin та OKX.
 
я користуюсь біржою KuCoin обєм торгів меньше чем на бінанс і ваші замовлення в приорітеті і ордера швидше обробляються , також користуюсь цим обмінником cryptobit.solutions/ завжди шидкий обмін і нормальний курс.
 
Останнє редагування модератором:
я користуюсь біржою KuCoin обєм торгів меньше чем на бінанс і ваші замовлення в приорітеті і ордера швидше обробляються , також користуюсь цим обмінником cryptobit.solutions/ завжди шидкий обмін і нормальний курс.
Удам, що вам повірив, але активне посилання прибрав :)
 
Назад
Зверху