Де або у кого навчатися вести бізнес? Відкривати свою справу?

  • Автор теми Євген
  • Дата створення
Є

Євген

Новичок
Реєстрація
14.11.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
28
Здравствуйте.
Мене давно мучить питання, а точніше маса питань, однак відповіді на них я не можу знайти сам. Ось і вирішив звернутися по допомогу на форум.
Зараз мені 19 років, вчуся на 2му курсі в університеті (економічна спеціальність) йшов в надії, що отримані знання знадобляться при відкритті своєї справи.
Власне ще в школі і прийняв рішення що не збираюся все життя працювати на когось..... вирішив що потрібно працювати тільки на себе.
Читав деякі книги і форуми, але якоїсь конкретики не побачив...
Власне питання ось у чому.
Де можна отримувати необхідні знання для відкриття своєї справи, тонкощі ведення бізнесу?
Може є якісь спеціальні навчальні заклади? Або потрібно просто відразу з головою занурюватися саме в справу і пробувати все на практиці, зрозуміло починаючи з малого?

Якщо чесно я готовий навіть безкоштовно попрацювати із знавцем тільки би він навчив мене і пояснив тонкощі відкриття та ведення бізнесу... може навіть надалі допоміг би у відкритті своєї справи (не матеріально звичайно а порадою)
Як в книзі "Найбагатша людина у Вавилоні" - Радитися із знаючими людьми-А де їх шукати то знаючих? (

Надіюсь, що зрозуміла суть моїх питань)
Спасибі за увагу.
 
А какой конкретики вы хотите? О каком бизнесе идет речь? Вы в первую очередь, добейтесь конкретики от самого себя, для того чтоб открыть фирму - достаточно поднять попу и отвезти ее в налоговую для регистрации ип или ооо. Времени потратите на это пол часа. Еще пол часа потратите на то что бы не заниматься самому с бухгалтерией, заключив контракт с одной из 1000000 фирм занимающихся аутсорсингом бухгалтерии. будете им платить 1,5-3 тысячи в зависимости от региона.. А дальше идет уже конкретика по которой вы не получите ответа, так как никто кроме вас не знает чем вы собираетесь заниматься, пирожковую открыть или вышку нефтяную на приусадебном участке построить. Если вы ищите людей которые занимаются бизнесом и у которых можно спросить совет, так они тут - спрашивайте.. Только в следующий раз пишите - я Вася Пупкин хочу открыть палатку по продаже канцелярских скрепок, помогите советом кто открывал, стартовый капитал, помещение, с какими проблемами пришлось столкнуться и тд.. Тогда вы получите конкретный ответ..

И ни одно учебное заведение вас не научит, максиму что вы найдете это консалтинговые платные услуги, и людей которые за лекцию построенную на выжимке из разных книжек сдерут с вас бабки.
 
Назад
Зверху