Де взяти гроші, для інвестицій

  • Автор теми Edi
  • Дата створення
Статус
Закрита.
E

Edi

Пользователи
Реєстрація
22.03.2014
Повідомлення
28
Репутація
5
Вік
43
Де взяти гроші для інвестицій?

Доброго часу доби, всім, хто читає цю статтю!

Багато хто з нас хочуть грошей. Для цього вони йдуть вчитися до університетів, щоб знайти хорошу роботу, потім переходять з місця на місце, пробують різні способи, аби отримати заповітний прибуток. Інтернет-середовище - не виняток: люди, які «крутяться» там, теж хочуть грошей. І чим більше, тим краще .

Але, на жаль, більшість з нас дотримуються простої моделі заробітку і витрати своїх коштів: заробив 1000 доларів - їх же і «спустив» в оффлайні, і наступний місяць треба починати спочатку. Звичайно, це не правильно, тому витрачаючи все, що заробляєте, Ви навряд чи коли-то станете багатими. Адже багато людей стали багатими не тому, що працювали весь час активно (адже мільйон заробити тільки активною працею практично нереально, хіба що банк грабонути ), а тому, що знаходили ті місця, де їх капітал буде в цілості і при цьому ще й би збільшувався.

Одним з видів збереження капіталу є інвестиції. Це процес вкладання грошей з подальшим збільшенням прибутку. Інвестувати можна в багато речей: нерухомість, дорогоцінні метали, ПАММ-рахунки (такі популярні останнім часом, до речі) і так далі. Кожен з цих видів інвестицій має свій «поріг входу» і свої відсотки прибутку.

Але, на жаль, не у всіх є можливість інвестувати, тому що зайва тисяча доларів для деяких - чималі гроші. Але, при цьому бажання інвестувати нікуди не дівається.

Саме для таких людей (які не знають, де взяти гроші для інвестування), я і вирішив написати цю статтю. В ній я Вам покажу основні джерела, які допоможуть Вам «мати» гроші, які можна «пустити» на інвестиції.

Якщо Ви готові, то я буду починати

Де взяти гроші для своїх інвестицій?

Насправді, відповідь на питання не складна і залежить від самої людини. Адже, якщо вона хоче чогось, то обов'язково знайде шляхи для реалізації ( і зовсім необов'язково ті, які я описав). Якщо ж бажання слабе (або бажання не його, а дружини, або рідних), то навіть ті джерела, які я привів нижче, вона не буде використовувати.

Отже, а гроші можна взяти ось де:

• Заробити. Самий банальний, але і найбільш дієвий спосіб. Якщо є бажання почати примножувати капітал, то гроші, яких бракує для цієї мети, можна заробити. Якщо Ви займаєтеся онлайн-бізнесом, то розширюйте свої сфери впливу, візьміть для себе «халтури» (типу замовлень на фрілансі ), і так далі. Якщо ж Ви працюєте на звичайній роботі, то попросіть начальника дати Вам додаткову роботу (за додаткову плату ). Якщо ж і це не допоможе, то займіться якоюсь підробітком, аж до розвантажування вагонів. Як показує практика, при такому підході, Ви зможете інвестувати сотню доларрів мінімум на місяць. Роблячи так хоча б декілька місяців, Ви вже «сколотите» який-неякий, а початковий капітал.

• Відкладати. Якщо у Вас і так нормальний прибуток, то самим «безболісним» способом для того, щоб зібрати якісь гроші для інвестицій, буде відкладання коштів зі своїх доходів. Як показує практика, 10 відсотків для початку буде цілком достатньо. Так Ви і не будете обмежувати в усьому, і деякі гроші будуть накопичуватися. У цій справі важлива Ваша сила волі. Адже в цьому випадку, нами долає спокуса витратити цю частину з огляду на те, що вона і так мала і на інвестиції ніяк не походить». Але, яким буде Ваше розчарування, коли Ви дізнаєтеся, скільки це грошей на рік у Вас було б, якщо Ви відкладали 10% свого доходу. При зарплаті в 500 доларів - це 50 доларів в місяць - сума, недолік якої не внесе «розковбас» у Ваше життя. В рік виходить вже 600 доларів - трохи більше середньої зарплати. А якщо враховувати те, що це 50 доларів в місяць можна інвестувати до 5-7% в місяць (якщо говорити по-скромному), то через рік виходить зовсім інша сума.

• Продати, а виручені гроші інвестувати. Довго думав, включати сюди цей пункт чи ні. Справа в тому, що більшість, на що ми витрачаємо свої гроші - абсолютно непотрібні речі. У мене у самого півквартири завалено статуетками і іншою нісенітницею. Та й мені здається, що у Вас точно так само. Старий комп'ютер, штани, в які Ви не влазите, мовчу вже про гардероб Вашої дівчини, який завалений речами, з яких «і одягнути нічого», телевізор - все це можна прибрати з дому. Але просто викидати це все, як роблять люди на заході - тупо. Адже це все можна продати (здати в комісіонку, розмістити оголошення про продаж тощо). Цією дією, Ви вб'єте відразу 2-х зайців: Ви отримаєте гроші + звільніть місце для життєвого простору.

• Попросити в борг. Також гроші можна зайняти. Це можна зробити у своїх родичів, друзів. Але перед тим, як позичати, Ви повинні зрозуміти, що в інвестуванні є ризики, і часто гроші (іноді 100%) Ви можете втратити. Тому, придумайте запасний варіант того, як будете віддавати гроші. Плюс у зайнятті грошей у родичів в тому, що вони Вам не будуть нараховувати відсотки. Але, якщо, не дай Бог, щось піде не так, то Ви ризикуєте назавжди зіпсувати відносини з ними.

• Взяти кредит у банку. Якщо псувати відносини не має бажання, а інвестувати не терпиться, то гроші можна взяти в банку. Банальні пару сотень доларів, оформлені, як споживчий кредит, можуть допомогти Вам в інвестуванні. Але тут теж треба пам'ятати те, що кредити треба віддавати. Тому, якийсь план, у Вас повинен бути.

Висновок.
Сьогодні я Вам розповів про те, де можна Вам взяти гроші для своїх інвестицій. Як бачите, нічого складного в цьому немає. Було б бажання.

Але при інвестуванні, не забувайте його золоте правило: «Не інвестуйте грошей більше, ніж готові втратити». Адже інвестиції пов'язані з певною часткою ризику, і вкладати в ці справи всі «останні гроші» (типу закладати нерухомість і таке інше) - не варто. Адже в разі можливої невдачі, це може обернутися безліччю проблем.

Якщо у Вас є питання - запитуйте! Я постараюся на них відповісти!

Удачі Вам та процвітання!
 
Я считаю, что если человек не в состоянии потрудиться и заработать денег для инвестирования, то он просто ищет пассивный доход и не хочет приложить усилия. Таким людям лучше не брать кредиты или просить в долг, потому что в случае провала, мало шансов что этот человек будет в состоянии погасить долги.
 
На инвестирование деньги не настолько тяжело заработать, как тяжело их на инвестиции направить. Я каждый месяц перед получением зарплаты планирую сделать какую нибудь инвестицию, но когда деньги у меня на руках у меня столько расходов, что думаешь , как бы еще одалживать не пришлось.
 
Для мене найкращий варіант це заробити і відкласти. Колись щоб відкласти і не протратити заощадження ми міняли гривні на долари, зараз в банку можна замовити для зарплатної картки таку послугу як копілка, це коли банк сам стягує з вашої зарплати гроші і переносить їх на картку-копілку. А щодо наступних пунктів то назву кілька їх мінусів. Розпродаж речей які Вам не потрібні ще ніколи не приносив серйозного доходу, звичайно Вам заплатять певну суму, але скільки можуть дати за стару непотрібну річ,Ви ж не будете продавати новий телевізор чи дитячий візочок. Брати гроші у родичів також не раджу, відразу їх повернути не можна, бо 100% прибутку не отримаєте, а напружені відносини з сім'єю заробите. Кредит брати можна тільки якщо інвестиція не є довготривалою і Ви хоча б на половину впевнені в її дохідності. А гроші хочуть щоб спочатку ми на них працювали, а потім вони на нас.
 
Рынок инвестиций является очень рискованным про это часто напоминают на сайтах различных инвестиционных проектах.Поэтому вкладывать рекомендуется только те средства которые будет не критично потерять. Следовательно нельзя инвестировать кредитные средства, отдолженные так как итог может быть очень печальным. Проще всего использовать для инвестировать часть заработанных денег, на чем то сэкономить и вложить эти деньги в дело.
 
mp79, погоджуюсь з Вашою думкою, але певний відсоток людей, які хочуть розпочати свою справу не мають вільних грошей, які можна відкласти. А як Ви ставитесь до кредиторів, банк, друзі і родичі поганий варіант, то чому б не позичити в сторонньої людини.
 
  • Like
Реакції: mp79
mp79, погоджуюсь з Вашою думкою, але певний відсоток людей, які хочуть розпочати свою справу не мають вільних грошей, які можна відкласти. А як Ви ставитесь до кредиторів, банк, друзі і родичі поганий варіант, то чому б не позичити в сторонньої людини.
Все зависит от риска с которым придется столкнуться при открытии своего дела. Если вероятность потерять сразу все средства велика, то лучше не брать в долг средств которых не получится потом отдать. Кому будет потом приятно продавать к примеру квартиру за долги? Любой кредит нужно будет отдавать.
 
Мне кажется, что при желании заработать, просить в дог или брать кредит несколько глупо, потому что нету гарантии того, что инвестиция принесет Вам доход. полне может быть, что его хватит всего лишь на погашение долга с процентами.
 
полне может быть, что его хватит всего лишь на погашение долга с процентами
Или вообще можно потерять все кредитные деньги.
Мне кажется, что лучше иметь свои деньги для начала ведения бизнесе, а вот если уже не хватает какой-то сумы - можно и кредит взять.
 
Мне кажется, что самый лучший вариант того, где взять деньги для инвестиций - заработать, так как брать в долг или в кредит несколько рискованно по той причине, что есть риск неудачного инвестирования с потерей денег, а долги, как известно, нужно возвращать. Так что в случае неблагоприятного исхода можно еще и в минусе остаться.
 
Как по мне, то для того, чтобы инвестировать во что бы то ни было, лучше для начала попытаться заработать эти деньги, а не брать в долг или в кредит, чтобы потом не мучиться бессонными ночами из-за мыслей о том, как отдавать долг.
 
Мне почему-то кажется, что самыми лучшими вариантами среди предложенных являются - заработать или откладывать, потому что остальные какие-то сомнительные, так как не хочется вкладывать чужие деньги и потом работать только для погашения процентов.
 
Мне почему-то кажется, что самыми лучшими вариантами среди предложенных являются - заработать или откладывать
Почему же? Мне кажется, что и продать - тоже неплохой вариант, особенно, если есть вещи, которые уже не нужны, а кому-то могут понадобиться или пригодиться.
 
Я бы побоялся бы одалживать или брать деньги в кредит для дальнейшего их инвестирования, так как сделка может не состояться и будет в итоге очень обидно остаться ни с чем, да еще и с долгами.
 
Очень интересные варианты решения данной проблемы. Но вот нету абсолютно никакой гарантии, что все эти деньги вам вернутся (при условии взятия кредита или в долг), так что я был бы с этими пунктами поосторожнее, так как многие не оценивают трезво свои финансовые возможности.
 
Лучший выход из всех предложенных вариантов - заработать, или же избавиться от ненужных вещей путем продажи, а полученные от этого деньги инвестировать в дело. А вот брать в кредит или одалживать весьма опасно из-за образования долгов в том случае, если инвестиция окажется неудачной.
 
Где взять деньги для инвестиций? У меня на этот вопрос один ответ - заработать. Другого пути я не вижу. Тем более, в нынешнее время брать в долг, да еще и в иностранной валюте, очень и очень рискованно.
 
Где взять деньги для инвестиций? У меня на этот вопрос один ответ - заработать. Другого пути я не вижу. Тем более, в нынешнее время брать в долг, да еще и в иностранной валюте, очень и очень рискованно.
Полностью с Вами согласна! Для того что бы начать инвестировать не обязательно иметь кучу денег. Можно начинать с небольших сумм.
 
Очень часто у людей есть очень много абсолютно ненужных вещей, которые порой можно очень выгодно продать. Так вот именно из этих денег в дальнейшем и можно делать инвестиции.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху