Дельта Банк

  • Автор теми kondor12
  • Дата створення
Статус
Закрита.
kondor12

kondor12

Пользователи
Реєстрація
28.06.2014
Повідомлення
43
Репутація
9
Вік
46
Хотелось бы в первую очередь отметить, что данный банк привлек мое внимание наличием дилингового центра, позволяющего совершать арбитражные операции на рынке форекс. Поскольку проживаю в Украине, а торговлю на форекс практикую через разных отечественных брокеров, поэтому хочу в ближайшее время опробовать условия торговли на форекс в Дельта банке - как бы не было, но все же банк имеет лицензию НБУ. Немалую роль при выборе также играет наличие интернет-банка, в котором можно открыть карту и совершать все платежные операции. Впрочем, поскольку Дельта банк является налоговым агентом, поэтому при определенном заработке придется платить налог, но это особо не смущает, если условия будут весьма достойными. Судя о работе банка именно как финансового учреждения, отзывов имеется вполне достаточно. Но хотелось бы также услышать мнение о работе самого дилингового центра, связывался ли кто с ними или же торгует в настоящее время? Впрочем нелишней станет и актуальная информация от самих клиентов - можно ли доверять средства этому банку?
 
Я уже с Дельтой как и с Приватом лет 8 минимум сотрудничаю. Получилось так, что при покупке видеокамеры мне выдали кредитку этого банка и потом по накатанной.
Сервис неплохой, сейчас банк все таки окреп и имеет своего клиента.Огромный плюс - самые большие в Украине проценты по депозитам. И отдают в срок и нет проблем. Все сейчас можно делать с интернет-банкингом или посетив отделение. Мне понравилось отношение и постоянный рост кредитного лимита на карте.
 
Это Дельта-то депозиты без проблем отдает? Давно такого нет уже. Это самый проблемный банк в этом плане.
 
В 2013 году они еще отдавали и вроде работали стабильно. Но весь этот кризис по ним ударил больше всех. У меня там тоже завис депозит, так как забрать нет возможности, жду что будет дальше :(
 
Клієнти Дельта банку вже давно говорять про те, що банк має проблеми з виплатою і обслуговуванням рахунків, але НБУ та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб не коментують ці заяви і на сьогодні офіційної заяви про несвоєчасне виконання банком зобов'язань нема. Чому така розбіжність коли люди готові показати докази поганої роботи банку.
 
НБУ и фонду гарантирования вкладов невыгодно распространять информацию о проблемах в Дельтабанке. Ведь Дельта входит в десятку самых больших банков Украины.
 
Вчора Гонтарева заявила, що Дельта банк в НБУ вважають проблемним банком, а Луценнко в прямому ефірі сказав, що банк винен гроші як клієнтам так і НБУ.Та чи признають банк офіційно неплатоспроможним, бо Гонтарєва добре вміє тільки говорити.
 
Если у правительства есть мозги (а в этом большие сомнения) то банк нельзя уничтожать. Банк очень крупный и если его завалить банковская система покатится дальше. Это как снежный ком, который сносит все на пути.
 
Дельта Банк є системно важливим банком Украіни і НБУ навіть розглядає варіант націоналізаціі банку. Але ще з минулого тижня наша влада то хоче його втримати, то кретикує. От тепер попробуй розбери, що в них вголові і що буде з банком. А найголовніше, що буде з грошима людей.[DOUBLEPOST=1425382122,1425305189][/DOUBLEPOST]Вчора, 2 березня, НБУ визнав Дельта банк не платоспроможним. 94% клієнтів банку отримають своі вклади повністю, а решта вкладників , які мають на рахунку значну суму отримають тільки частину , повернення якоі гарантує Фонд гарантування повернення вкладів фізичних осіб, а це 200 тисяч гривень.
 
Я посмотрела пресс конференцию Гонтаревой. Она очень радостна и оптимистична. Чего не скажешь о вкладчиках.
 
А коли вона не радісна і оптимістична. Вона мені інколи нагадує одного з колишніх киівських мерів. Той також завжди веселий, любимець всіх бабусь.
 
Я бы никогда не подумал, что такой большой банк, может стать неплатежеспособным.
 
Зараз в Украіні можна всьго чекати.
 
А может Дельте помогли упасть? Всей кухни не рассказывают, а у них там откаты миллиардами идут.
 
У мене залишився кредит на 13 тисяч гривень. Сплачувати я його перестав ще у грудні коли остаточно стало відомо, що банк збанкрутіє. Тепер пишуть і телефонують з проханням погасити то 8 то 7 тисяч, а решту обіцяють списати. Вирішив взагалі поки не погашати, який сенс?
 
Вирішив взагалі поки не погашати, який сенс?
Краще погасити і забути все як страшний сон. А то рано чи пізно, все одно прийдеться платити. Звісно обов'язково збережіть чеки про оплату - вони можуть стати в нагоді.
 
Краще погасити і забути все як страшний сон. А то рано чи пізно, все одно прийдеться платити. Звісно обов'язково збережіть чеки про оплату - вони можуть стати в нагоді.
Краще піздно )) Поки пройде реорганізація, поки продадуть право на виданні кредити іншому банку, тощо - пройде не мало часу. Та й честно кажучі я би можливо і платив але сьогодні немаю можливості. Саме головне, що відсотки не нараховуються з моменту початку ліквідації фін.установи.
 
Тим паче, що виплачувати людям депозити вони не поспішають:( За перший квартал 2015 року повернули лише 5,9% від загальної заборгованності, а саме 48,6 млн. долларів. Їхній борг на 1 квітня становив 775,3 млн. долларів. Такими темпами до 2020 году лише розрахуються.
 
Мне никогда не понять таких людей, как вы. Считаю, что если человек взял на себя обязательства, то будь добр выполняй. Сама не так давно стояла часами в очереди за своими кровными в Дельта Банке, что-то получилось на вебмани перебросить.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Никита
Відповідей
9
Перегляди
1 тис.
Олеся35
Олеся35
Назад
Зверху