Інформація про ПриватБанк

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
ПриватБанк - найбільший комерційний банк України. В Україні займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками банківської діяльності. Становить близько 15 % всієї банківської системи країни. Головний офіс розташований у Дніпропетровську.
Має представництва за межами України. Бренд «ПриватБанк» об'єднує банки: ПриватБанк (Україна), ПриватБанк (Росія, Москомприватбанк), PrivatBank (Грузія), AS PrivatBank (Латвія) і його філії в Португалії та Італії. Є філія на Кіпрі, а також представництва в Пекіні та Алма-Аті.

Заснований 19 березня 1992 року нинішніми власниками Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським. Основним бізнесом були зарплатні проекти і забезпечення фінансової діяльності групи «Приват».
У 1996 році банк першим в Україні став членом міжнародної платіжної системи VISA International. На 2014 рік випущено близько 35 млн пластикових карт, на частку банку припадає 51 % всіх випущених платіжних карток в Україні. У 2012 році на Приватбанк здійснив близько 49 % всіх платежів з використанням українських банківських карт. Банк має у своєму розпорядженні близько 8 тис. банкоматів. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 3 390 філій та відділень по всій Україні.
ПриватБанк першим в Україні запропонував своїм клієнтам послуги інтернет-банкінгу «Приват24».
На 2014 рік, як і раніше, банк є першим в Україні за розміром активів, кредитного портфеля, прибутку, депозитів фізосіб (23,2 % ринку)

Основними власниками банку є його засновники, великі бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, яким належить відповідно 34,19 % і 33,86 % акцій безпосередньо, і 25% в рівних частках через офшорну компанію TRIANTAL INVESTMENTS LTD, зареєстровану на Британських Віргінських островах. Ще менше 10% акцій належать групі міноритарних акціонерів.
У Наглядову раду підприємства входить, крім Коломойського і Боголюбова, Олексій Мартинов, який також є співвласником групи «Приват».
 
Коли виробляла кредитку в відділенні Приватбанку все зробили дуже швидко, не більше 20хв, скористалась кредиткою в той же день в Рукавичці,але коли на наступний день прийшла в банк, щоб поповнити її в касі черга, термінал карту не бачить. Поповнила я кредитку в терміналі аж через тиждень, а обіцяли що терміналом можна користуватись вже за три дні. Та взагальному банком я задоволена.[DOUBLEPOST=1424118188][/DOUBLEPOST]Чи оплачує хтось комуналку через Приват 24?
 
Чи оплачує хтось комуналку через Приват 24?
Через Приват24 не оплачую. Але оплачую за електроенерію на сайті свого Обленерго. Дуже зручно, бо ніколи не приходять рахунки і не потрібно йти в банк, або на пошту, щоб оплатити.
 
З 1квітня ПриватБанк збільшує ставку по кредитах до 3,6% в місяць від загальноі суми і обов'язковий платіж складає 100грн.
 
З 1квітня ПриватБанк збільшує ставку по кредитах до 3,6% в місяць від загальноі суми і обов'язковий платіж складає 100грн.
Я тоже получил такой меседж. Получается, переплата за год около 50%, если платить только обязательный платеж. Правильно я посчитал?
 
Останнє редагування:
Да это есть процент, процент для оплаты. Чтобы начисляло меньше, нужно класть больше сумму, чем обязательную. Нужно иметь ввиду, что банк никогда себе в ущерб работать не будет. И кажущаяся халява такой не является.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху