Інтернет-магазин дитячих товарів

  • Автор теми snizhny
  • Дата створення
S

snizhny

Новичок
Реєстрація
26.12.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
48
Доброго дня!

Мова піде про відкриття інтернет-магазину дитячих товарів.

Хоч у мене і вища IT освіта, і є якесь уявлення про механізми роботи інтернет-магазину, воно все одно поверхневе, тому дуже хочеться отримати від вас поради і рекомендації.

Ще 10 років тому, коли народилася моя дитина, а дитячих інтернет-магазинів було відносно мало я загорівся цією ідеєю і навіть викупив під це дуже гарний домен. За 10 років регулярно надходили пропозиції продати його, причому спокуса в деяких випадках був великою, але я втримався :) Потім мені трапилась непогана "халтурка" в офлайні, яка розтягнулася аж на 10 років і ось зараз вона себе вичерпала і я повернувся до своєї старої ідеї - інтернет-магазину дитячих товарів.

Хочу зауважити ця ніша за цей час сильно перегрілася :) на мою думку тільки ледачий не відкрив ще дитячий інтернет-магазин, а деякі в яких я купував товари для своєї дитини виросли у великих гравців. Але чомусь я сповнений ентузіазму :)

Створенням, просуванням сайту і його підтримкою займається людина, з яким я особисто знайомий багато років і який має свою студію, пристойне портфоліо і успішні проекти інтернет-магазинів.
Хтось скаже "не зв'язуйся" із знайомими, це найгірший варіант, ти для нього черговий "гаманець" і тд, але думаю тут у мене просто немає вибору :) як і з вибором ніші (домен же треба нарешті заюзати, він красивий і вік більш ніж пристойний) так і я довіряю своїй людині і бачу його роботи, серед яких є успішні інтернет-магазини.

Бюджет 40000$, розрахований на рік (просування, оренда, зв'язок, зп кур'єрам, бухгалтерія оборотні кошти). Знаходжуся в Києві, збираюся продавати по всій Україні. Від попередньої діяльності залишився укомплектований офіс з якого вийшов відмінний офіс-склад.

Робити відразу гіпермаркет з усіма категоріями товарів значить розоритися на рекламі, тому вирішив трохи звузити нішу і почати в основному з текстилю (дитяча постільна білизна, комплекти в ліжечко, конверти на виписку, домашній текстиль, оформлення дитячої кімнати). Захаращувати магазин укладаючи договори з усіма постачальниками, які відвантажують від 1шт. і набивати його всіма підряд товарами не стану. Нормальну логістику на цьому не побудуєш, залишки з усіма постачальниками не актулізуєш, та й виглядають для мене такі проекти як барахолка. Тому добираю тільки якісні речі кращих брендів, виключно з якісними фото.

Відвантаження замовлень курьерке зі свого складу в день замовлення, доставка клієнту на наступний день. Зі складами постачальників стандартна схема, мої кур'єри забирають товари, далі комплектація в мене на складі і відвантаження службі доставки.

Сайт вже готовий і зараз наповнюється якісно, все в єдиному стилі, відбирається тільки якісний контент, виходить красиво і на мій погляд сайт дуже зручний. Постійно аналізую його на пошук косяків, які обговорюються в темах з розряду "оцініть сайт", усуваю їх і проект мені подобається все більше і більше :) але звичайно це поки всього лише сайт, тепер треба навчити його продавати.

Підкажіть як ви оцінюєте успіх цього проекту, чи в цьому сегменті він приречений? Знаю, що намагаюся відкусити поділений пиріг, але я чомусь вірю в успіх. Відговоріть ;) чи підтримаєте. Заздалегідь всім велике спасибі!
 
Купляв фотоапаратуру, ігрову приставку, все гаразд. Ціни кращі, ніж на розетці, але ніколи їм не платив на перед. Вважаю спочатку краще оглянути товар. Не довіряю новій пошті на 100.
 
vanyaaVog, Це ви про що? Взагалі-то людина просить поради і я в темі не бачу адру інтернет-магазину. Ви нічого не переплутали?
 
Назад
Зверху