Інтернет магазин mobenergy.com.ua

  • Автор теми Микола
  • Дата створення
М

Микола

Гість
Доброго дня! Залишу і Я свій негативний відгук! А саме, про інтернет магазин MOBENERGY «mobenergy.com.ua», він же ФОП Демішев Артем Юрійович. Купив в цьому «шарашкіній канторі» магазині акумулятор до свого телефону. Акумулятор прислали повністю розряджений та 2016 року випуску. Акумулятор виявився в не робочому стані. Звернувся в магазин з тим, щоб повернути, та пояснив ситуацію! Менеджер сказала, що Я «баран» і не розбираюся в темі, і що мій телефон «гімно», і його потрібно ремонтувати. Я кажу, що старий акумулятор ставлю і все працює, вона мені, що має вже досвід, типу з такими «баранами» як Я, і що вона менеджер знає що каже. Для того, щоб відкинути всі але, перевірили телефон, розібрали, почистили, зібрали все ок. Але з купленим «неліквідом» ситуація не змінилася. Все зафіксовано. Звернувся ще раз, почув знов те саме, і що Я витрачаю дорогоцінний час менеджера! Про мій час тут взагалі й не йдеться! В підсумку Я повернув їм товар на зад, але гроші мені повернули 50% від ціни. Більше не хочу мати з цією «шарашкіною канторою» нічого спільного! Втратив кошти, втратив час, залишилися неприємний досвід L Не раджу цей ресурс!



І додам. Ще мене дуже засмутило, що цей гімняний ресурс можна використовувати тільки на російській мові! А юридична адресу цієї кантори в Києві! Я як громадянин України, хочу бачити ресурс на Українській мові, а там нема змоги навіть змінити мову! Навіть договір в них на російському! Зробив їм це зауваження! Думаю, треба написати ще в Державний орган, щоб подивилися.
 
Назад
Зверху