Інтернет торгівля і поточний стан країни.

  • Автор теми petrakter
  • Дата створення
P

petrakter

Новичок
Реєстрація
07.10.2014
Повідомлення
3
Репутація
0
Вік
41
Як зараз справи з інтернет-торгівлею і поточною ситуацією в країні? Багато читав що в офлайні продажі впали, закупівля подорожчала, націнки менші.. бла-бла-бла..
Як справи йдуть в інтернет торгівлі?

Що взагалі можна продавати в даний час, а чим займатися не варто взагалі, в той час коли навіть електроенергія напряжна для людей - економлять і рахують скільки кіловат намотало за день сьогодні випадково чув розмову :D і смішно і сумно :(

У кого є дані/думки з цього приводу? Буду радий якщо навіть скините де можна почитати як йдуть справи в інтернет торгівлі.
 
Країна в даний час в досить не приємній ситуації, я навіть більше скажу - у стані війни з іншої державою. Чиновники на усьому еконамлять (звісно крім себе): урізають соціальні виплати, підвищують податки, закривають збиткові (і не тільки) підприємства і т. д. З початку року доллар подорожчав на 65% відповідно і ціни піднялися (більше на іноземну продукцію) на стількиж, а то і більше, а зарплати залишились на докризовому рівні. Як ви думаєте: після такого покупівельна спроможність населення не впала? Люди думають зараз про найнеобхідніше: їжа, одяг, тепло.

Я думаю, що даний час не найкращий момент для відкриття магазину. Хоча я як проста людина - можу помилятися.
 
Назад
Зверху