Інвестиції в бізнес «з нуля»

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,577
Репутація
213
Вік
34
Однією з найбільших проблем для починаючого підприємця є пошук інвестицій для свого проекту, який починається «з нуля». З іншого боку, інвестиції в бізнес «з нуля» можуть стати дуже прибутковим способом вкладення грошей.

Для того щоб залучити інвестиції у власний проект, починаючий підприємець повинен розробити бізнес - план, в якому буде описано, як передбачається використовувати грошові кошти для розвитку підприємства. Бізнес - план знадобитися не тільки для інвестора, який захоче вкласти власні кошти в бізнес «з нуля», але і для підприємця, який зможе краще оцінити власні сили.

У бізнес - плані також повинен міститися аналіз існуючого ринку і swat-аналіз, який повинен оцінювати ризики підприємства.

При пошуку інвестицій в бізнес «з нуля» підприємець повинен бути дуже обережний, багато інвесторів готові виділити кошти під дуже великі відсотки або неабияку частку в бізнесі. Крім того, при укладенні договору про інвестування, підприємець повинен чітко уявляти, яку частину прибутку власної компанії він буде повинен передати приватному інвестору. Нерідко трапляється, що «розкрутивши» власне підприємство, підприємець залишається винен велику суму інвестору або ж бізнес переходить в треті руки.

Ще однією проблемою, на яку варто звернути увагу, є реєстрація винаходів, технологій або програмного забезпечення, які будуть розроблені на новому підприємстві. У ряді випадків усі права на інтелектуальну власність переходять інвестору, що може погубити проект.

Для пошуку інвестицій в бізнес «з нуля» можна скористатися різними сайтами, де підприємці пропонують свої бізнес-ідеї. З іншого боку, інвестору, який планує вкласти кошти у бізнес «з нуля», також необхідно бути дуже обережним, так як на подібних сайтах можна зіткнутися з шахраями.

Найбільш складним завданням при пошуку проекту для інвестицій в бізнес «з нуля» є адекватна оцінка бізнес - ідеї. Очевидно, що оригінальна ідея може принести величезний прибуток, але з іншого боку, вона може бути просто не затребувана в поточний момент часу. Відомо, що багато винахідників випереджали свій час, і їх «дітища» людству знадобилися тільки через багато років після їх смерті.

Для приведення інвестицій у бізнес «з нуля» необхідно володіти не тільки вільними коштами і відмінними знаннями, але і певним чуттям. Деяким інвесторам достатньо подивитися в очі іншій людині, для того щоб визначити, чи зможе він зробити підприємство прибутковим, що дозволить не тільки повернути інвестиції, але й отримати прибуток від роботи компанії.
 
Не знаю на скільки вигідно на практиці,але теоретично розпочати власний бізнес можна взявши гроші в центрі зайнятості. Такий варіант підходить тим хто тимчасово безробітний і впродовж 2 років перед поданням заяви не займався підприємницькою діяльністю. План дій такий: реєструєтесь в центрі зайнятості, і якщо протягом місяця роботу Вам не знайшли(по їх вині, самим відмовлятись на пряму не можна старайтесь домовлятись з роботодавцями до яких Bас направлять) можна спробувати забрати всю виплату відразу. Для цього потрібно подати заяву та бізнес план на розгляд комісії, якщо вони приймуть позитивне рішення потрібно додати ще кілька документів і пройти навчання. Та перед цим слід уточнити яку суму можна взяти.
 
Messi779, Я не думаю, що на гроші центру (10 000-15 000 грн.) можна відкрити якийсь бізнес. На такі гроші, можна хіба, що соняшником почати торгувати на ринку, а більше нічого і не вийде.
 
Бізнес буває різний. Можна почати з маленького магазинчика, швейного ательє чи готувати вдома і продавати домашні страви. Більшість успішних бізнесменів починали з малого. Тай людина, яка хоче розпочати власну справу часто має вже якусь частину від потрібної суми.
 
Начинать всегда сложно, особенно если всё приходится делать самому и нету поддержки как финансовой так и знаниями. И главное выбрать правильное направление деятельности, заниматься тем что действительно нравится и интересно. Иначе желание и азарт быстро пройдет и продолжать дело не захочется, особенно когда не будет получаться и затраченная работа не будет приносить желанных результатов.
 
. И главное выбрать правильное направление деятельности, заниматься тем что действительно нравится и интересно. Иначе желание и азарт быстро пройдет и продолжать дело не захочется, особенно когда не будет получаться и затраченная работа не будет приносить желанных результатов.
Ви кажете займатись тим,чим подобається, а якщо це вишивка хрестиком і розведення квітів. З однієї сторони на цьому можна заробити, а з другої малоприбутковий або навіть безперспективний бізнес. Першою справою яку треба зробити при виборі це бізнес план і оцінка ринку. А те що на початку буде малий дохід не має засмучувати, дехто поки розкрутиться може і взагалі без видимого доходу працювати.
 
При інвестиціях в бізнес" з нуля" є багато спірних і неясних моментів як для інвестора так і для позичальника. Наприклад, мені не зрозуміло як бути, коло в проект залучено 2 чи3 інвестора на різних етапах . Як вони рахують дохід? Перед тим як отримати гроші потрібно інвестору розказати з чого ви будете робити гроші, як вберегти свою ідею, якщо вона ще не розроблена і не запатентована, від крадіжки інвестором.
 
Авто запчастини інтернет магазин можна непогано розпочати з однієї марки і дохід гарантований
 
Бізнес з нуля почати дуже важко, однак можливо ;)
 
Лучше всего свой бизнес начинать в другой стране, такой как Швейцария - [реклама удалена], поскольку так можно реально заработать не малые деньги, да и привилегий много получить, таких как вид на жительство для всей семьи для всей семьи и привелегии на нологи
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Назад
Зверху