Інвестиції в діаманти

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Інвестиції в коштовні каміння не настільки поширені, як інвестиції в золото, але якщо розглядати їх як довгострокову інвестицію також вигідні. Купити діаманти можна вже обробленими, тобто ювелірну прикрасу, але тоді ви ризикуєте в подальшому не знайти покупця на ювелірний виріб, тай вибирати таку ювелiрку потрібно вміти і часу на те, щоб різниця цін була для вас вигідною потрібно набагато більше, порівняно з необробленим каменем. Вигідніше вкладати в діаманти в своєму "природному вигляді". Такий камінь продають із сертифікатом, де буде вказано всі його характеристики. А як Ви ставитесь до інвестицій в "найкращих друзів дівчат" ?
 
Да ну их, этих "друзей девушек". Для покупки действительно выгодного камня я думаю, что в 95% людей таких денег нет. А покупать камни в надежде, что они когда то вырастут в цене... Может, только для того, чтобы оставить потомкам сундучок с драгоценностями. Хотя, может я чего то не понимаю?
 
Діаманти досить дорогий товар і тому маючи гроші для їньої купівлі краще купляти ювілейні монети із дорогоцінного метелу. Сьогодні в банках їх предостатньо, деяки монети вже через два-три роки почати різько зростати у ціні. Особисто я би краще купляв монети з сертифікатами ніж діаманти.
 
Учитывая закрытие многих финансовых учреждений, девальвацию валют и.т.д - инвестиции в камни и золото реально остается стабильным направлением инвестирования!!!
 
Это очень интересно, но на данном этапе развития нашей экономической системы и постоянного кризиса в стране, очень малый процент людей может позволить себе такое удовольствие, как покупка дипломантов. А у кого финансовые дела в порядке, уже давным-давно налажен свой бизнес, который приносит достойные доходы.[DOUBLEPOST=1456431736][/DOUBLEPOST]Это очень интересно, но на данном этапе развития нашей экономической системы и постоянного кризиса в стране, очень малый процент людей может позволить себе такое удовольствие, как покупка дипломантов. А у кого финансовые дела в порядке, уже давным-давно налажен свой бизнес, который приносит достойные доходы.
 
Возможно, такие инвестиции и являются выгодными, только вот для начала нужен немалый капитал, даже для покупки необработанных диамантов. Ну и нету гарантии, что в дальнейшем их купят за большую сумму. Так что это рискованное капиталовложение.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Назад
Зверху