Як імпортувати оголошення на izi.ua?

К

Карінка

Новичок
Реєстрація
27.07.2022
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
28
Всім привіт! На даний момент, мені видається, що дошка оголошень izi.ua доволі цікавий додатковий канал продажів, але там на-жаль немає адекватного інструменту для імпорту оголошень. Може хто знає, як можна додати 1000 оголошень без тяжкої ручної праці? Ми можемо зробити вигрузку практично в будь-якому форматі: xml, csv, xls, Google Sheet і т.д., але на-жаль, ізі це все не підтримує - як бути?
 
Рішення
WebBiz
Якщо вам імпорт із шафи і олх не підходить, то тут залишається як на мене тільки 2 варіанти:
  1. Знайти когось на фрілансі хто вам опублікує потрібні товари
  2. Замовити написання спеціального постера, який буде публікувати ваші оголошення із файлу.
Другий варіант буде дорожчим, але скоріш за все ви зможете ним не 1 раз скористатися і не прийдеться кожен раз платити. Хоча сайт може поміняти верстку і також прийдеться платити за виправлення постера. В будь-якому випадку, якщо у вас регулярно поповнюється асортимент, то другий варіант буде кращим рішенням.
Якщо вам імпорт із шафи і олх не підходить, то тут залишається як на мене тільки 2 варіанти:
  1. Знайти когось на фрілансі хто вам опублікує потрібні товари
  2. Замовити написання спеціального постера, який буде публікувати ваші оголошення із файлу.
Другий варіант буде дорожчим, але скоріш за все ви зможете ним не 1 раз скористатися і не прийдеться кожен раз платити. Хоча сайт може поміняти верстку і також прийдеться платити за виправлення постера. В будь-якому випадку, якщо у вас регулярно поповнюється асортимент, то другий варіант буде кращим рішенням.
 
Всім привіт! На даний момент, мені видається, що дошка оголошень izi.ua доволі цікавий додатковий канал продажів, але там на-жаль немає адекватного інструменту для імпорту оголошень. Може хто знає, як можна додати 1000 оголошень без тяжкої ручної праці? Ми можемо зробити вигрузку практично в будь-якому форматі: xml, csv, xls, Google Sheet і т.д., але на-жаль, ізі це все не підтримує - як бути?
Привіт! Я розумію, як важко і трудомістко може бути додавання 1000 оголошень вручну на izi.ua. Є кілька способів імпорту оголошень на дану дошку, і хочу запропонувати кілька варіантів.
  1. Використання сервісу для автоматизованого імпорту оголошень. Наприклад, сервіс Import.io може допомогти вам імпортувати дані з CSV-файлів, Google Sheets і багатьох інших джерел. Ви можете скористатися цим сервісом, щоб імпортувати ваші оголошення на izi.ua.
  2. Використання плагіна для браузера. Якщо ви знаєте, що ваші оголошення можуть бути імпортовані в ручному режимі, то можна встановити плагін до браузера, що дозволятиме імпортувати оголошення швидше ніж за допомогою стандартного інтерфейсу.
  3. Зв'яжіться з командою izi.ua і запитайте про можливість інтеграції з вашою системою. Якщо ваші дані знаходяться в файлі, який не підтримується izi.ua, то ви можете запропонувати їм розпізнавання імпорту для відповідного файлового формату.
 

Схожі теми

Neron
Відповідей
5
Перегляди
1 тис.
Neron
Neron
Назад
Зверху