Як платити податки з доходу на Forex

  • Автор теми Nikolya
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Nikolya

Nikolya

Пользователи
Реєстрація
17.10.2014
Повідомлення
17
Репутація
0
Вік
45
Вивчивши питання:"Як декларувати дохід ФО, отриманий на Форекс?" вирішив поділиться знайденими варіантами з колегами.
1. Згідно Постанови НБУ № 327 від 03.08.2012 арбітражні операції з валютою, без поставки останньої, можуть здійснювати лише Банки, за правилами, узгодженими з НБУ. Такі Банки повинні бути податковим агентом клієнта, природно, кожна операція видна НБУ.
2. Всі інші варіанти торгівлі на Форекс, суперечать відразу двом вимогам НБУ:
а) для інвестицій закордоном (відкриття банківського рахунку) потрібна індивідуальна валютна ліцензія б) вищезазначена Постанова №327.

Як задекларувати доходи в даному випадку, навіть маючи сильне бажання це зробити, не зрозуміло. Можу припустити, що коректнішим буде вписати дані доходи у Додаток 4 РОЗРАХУНОК
"податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб,
отриманих з джерел за межами України" але, чи пройде такий варіант? Для мене питання відкрите.
 
По-моєму все гранично ясно і прозоро. Заплатив податок і працюй собі спокійно далі.
Дуже зручно, коли твій брокер одночасно і твій податковий агент. Це говорить про те, що банківська система в Україні існує і діє.
 
Дуже зручно коли Ваш брокер одночасно і податковий агент. Наприклад: ви ввели в систему 1 000 грн., а виводите 3000 грн. - брокер за Вас повідомить в податкову і заплатить подоаток з 2000 грн - 15 %. Як на мене, то це дуже зручно. Але так роблять тільки дуже серйозні компанії і банки. В Україні я знаю 1 такий банк.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху