Як потрібно ставитися до програшних угод

  • Автор теми Neron
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Neron

Neron

Пользователи
Реєстрація
12.04.2014
Повідомлення
360
Репутація
24
Вік
32
Ніхто не може бути переможцем завжди. Жоден трейдер не може бути постійно розумнішим ринку. Безпомилкова торгівля - теж нереальне поняття. Вам потрібно використовувати свої помилки, приймати свої помилки і вчитися на них.

Також не можна піддаватися депресії, падати духом. Програшні операції повинні стати для вас однією з найбільш важливих частин гри. Ви повинні зрозуміти, що ви ніколи не станете переможцем без програшів. Бенджамін Франклін сказав майже триста років тому: "Те, що завдає нам шкоди, нас навчає".

Я візьму на себе сміливість сказати, що втрати вчать нас більшого, ніж наші успіхи. Тому що, тільки пройшовши через нетрі втрат, ми знаходимо свій успіх. Тому ви повинні собі усвідомити раз і назавжди!

Збиткових угод немає, є угоди, які приносять нам гроші, а є оборудки, на яких ми грошей не заробляємо, але отримуємо знання, які допоможуть нам зробити гроші пізніше.
Зараз ви думаєте, що втрати, це дуже погано. Через тривалий відрізок часу, ви побачите, що без тих помилок, без тих програшних угод, ви б не отримали те благо, яке у вас на той момент буде. Ви зрозумієте, що саме ті промахи сприятливо вплинули на ваш успіх.
Зазвичай ви будете робити помилки. Ви повинні змиритися з цим. Трейдери, які вже досягли успіху, чітко це розуміють.

Більшість успішних трейдерів роблять гроші тільки в 50% своїх операцій. Решту 50% угод - це збиткові угоди. Не варто сподіватися, що у вас вийде краще.

Так от, такі трейдери в кінцевому підсумку заробляють набагато більше ніж програють, тому що після багатьох програшів вони навчилися швидко програвати.
Їм не потрібно багато часу поки збиток стане великим, щоб здатися і закрити угоди. Вони ЗДАЮТЬСЯ дуже швидко, набагато швидше всіх інших трейдерів, впертих у своїй правоті, намагаючись виграти в суперечці з у багато разів перевершуючим по силі противником - ринком. Вони вміють швидко програвати, тому в довгостроковій перспективі виявляються у виграші.

Не дуже хороші трейдери хочуть бути у виграші прямо зараз в поточній угоді. Успішні трейдери хочуть бути у виграші в довгостроковому плані в принципі, нехтуючи поточними невдачами. Ось чому вони готові швидко закрити збиткову угоду і згодні легко визнати себе переможеними. Для них головне не поточний, а тривалий результат. Вони мислять довгостроково.

Торгівля це не єдина битва, а нескінченна війна з тисячами битв попереду до самого кінця вашого життя. Навіщо тоді сильно турбуватися, через поточні результати?!

Я твердо переконаний, що дрібні втрати насправді необхідні нам, тому що посилюють нашу дисципліну і контроль над собою і нагадують про них, коли ми починаємо тільки розслаблятися і втрачати пильність. Це дуже велика заслуга програшів. Втрати не є невдачами, я хочу сказати це знову.

ВИ можете відноситься до втрат без особливого жалю, відносно спокійно і більш-менш нейтрально.

Це можливо тільки в тому випадку, якщо ви будете брати дрібні збитки (для цього потрібно навчитися ШВИДКО ПРОГРАВАТИ), не розтягуючи їх до великих розмірів поки надія живе в вас. Надія, коли ви маєте збиткову позицію на своєму балансі, тут не допомагає, а завдає ще більшої шкоди.

Коли ви програєте, запитайте себе "чи важливі для мене ці втрати і чи буду я про них взагалі пам'ятати через рік, 3 чи 5 років?" І якщо ні - не варто так переживати!

Ніколи не намагайтеся негайно відігратися в надії на великий виграш після серії втрат.

У такі моменти потрібно зупиниться і зайняти вичікувальну позицію тому, що швидше за все ви маєте справу з однією з трьох речей: або ринок скоро зробить свій розворот і відбудеться зміна тренда, або щось не так з вашою системою і її потрібно перевірити і можливо в чомусь переглянути, або ви емоційні у прийнятті рішень, внаслідок недостатньої дисциплінованості. Вам необхідно проаналізувати, яка з цих причин актуальна у вашому випадку.

А зараз я хочу розповісти вам ШОКУЮЧИЙ СЕКРЕТ одного з кращих короткострокових трейдерів ф'ючерсами Еверетта Кліппа, на якому ґрунтується весь його торговий метод. Ви хочете почути? Ви будете слідувати йому? Не впевнений, тому що він йде проти вашої людської природи:

“Щоб бути успішним, ви повинні любити втрачати гроші і ненавидіти робити гроші. Це суперечить людській природі... і ви повинні подолати цю свою природу."


Бачте, багато трейдерів схильні:

1. Не фіксувати свої втрати (вони ненавидять брати їх), в наслідок цього розтягують їх до великих розмірів

2. Як можна швидше фіксувати прибуток (вони люблять забрати швидку невеликий прибуток), боячись її втратити.

Тут же Еверетт Кліпп робить зворотну заміну того, ЩО потрібно любити і того, ЩО треба ненавидіти.

Ви повинні любити збитки (тобто замість того, щоб як типовий трейдер любити брати швидкий маленький прибуток, ви любите брати швидкий маленький збиток) і ненавидіти прибуток (тобто замість того, щоб ненавидіти брати збиток і з-за цього розтягувати його, ви ненавидите брати прибуток і тому розтягувати його).

Зрозумійте правильно, розтягувати прибуток не означає давати волю жадібності і перетримувати її, щоб вона випарувалася. Сенс в тому, щоб розтягуючи прибуток, продати вчасно і для цього ви повинні слідувати своїм чітким правилам продажу.

Не зациклюйтеся на своїх програшах, дивіться далі них. Більше згадуйте про свої успішні угоди, робіть це якомога частіше, щоб закріпити їх у своєму розумі і щоб ви були здатні повторити їх пізніше. (Крім того, це підвищує вашу впевненість як трейдера, що в кінцевому рахунку ви зможете перемогти у війні).

Думки про виграшні угодаи у вашій голові не повинні перевершувати кількість думок про ваші програші. У вашій голові має бути більше думок про ваші виграшні угоди, ніж про програшні. Найчастіше те, про що ви думаєте найбільше і відбувається з вами.

Як ви вважаєте, на чому найбільше зосереджені програючи трейдери? Звичайно на своїх програшах. А успішні, кращі трейдери? Більше всього на виграші. Не дивно, що кожен продовжує отримувати своє. Поза всяким сумнівом, успішний трейдер не завжди отримує виграш, але точно отримує його частіше, ніж, якби він більшу частину часу концентрувався на своїх програшах.
Правда в тому, що кожен отримує своє.

Кожен найчастіше ПОВТОРЮЄ те, про що він думає.

Як я помітив, це має неабияке значення в житті трейдера.

P.S. А як ви сприймаєте свої поразки на фондовому ринку? Що ви робите, коли у вас опускаються руки? Свої відповіді напишіть внизу в обговореннях. Вдалої торгівлі!
 
Я не вмів достойно програвати. Ніколи не виставляв ордери, для мінімалізації збитків. Одного разу, після сильного коливання ринку - «згорів» увесь мій депозит. Після того, взагалі не торгую.
 
народ мені потрібно купити історичну книгу... бажано про королів... або щось в тому дусі, ... і відправити закордон ...порадьте може хто що читав?
 
народ мені потрібно купити історичну книгу... бажано про королів... або щось в тому дусі, ... і відправити закордон ...порадьте може хто що читав?
А до чого тут фондовий ринок?
 
В програшах немає нічого поганого, це такий же крок Вашого життя,як і всі інші. Так як маленькі діти бeз падінь не навчаться ходити так і ми без помилок не будемо працювати з повною віддачею. Головне не здаватися не покидати справу в якій щось пішло не так ну й звичайно самокритичність та адекватне сприйняття чужої оцінки.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху