Який ви інвестор, або 3 види інвесторів на фондовому ринку.

  • Автор теми WebBiz
  • Дата створення

До якого типу інвесторів відноситесь ви?

  • Стратегічний інвестор

    Голосів: 0 0.0%
  • Портфельний інвестор

    Голосів: 0 0.0%
  • Спекулянт

    Голосів: 2 100.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    2
Статус
Закрита.
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
1,576
Репутація
213
Вік
34
Суть інвестицій - змусити гроші працювати на себе, але не всі інвестори діють за однаковою схемою.

Я провів деякі дослідження і виділив три види інвесторів, які присутні на фондовому ринку. Про ці три види я і хочу написати в сьогоднішній статті.

Стратегічний інвестор
Такий інвестор купує контрольний пакет акцій, щоб отримати владу над компанією. Найчастіше прибутковість акцій не стоїть в пріоритеті у такого інвестора.

Іноді таким способом інвестор усуває конкурента свого бізнесу, іноді інвестор таким способом просто розвиває свій бізнес, купуючи додаткові потужності, іноді і те, і інше відразу.

Портфельний інвестор
Купує акції з метою отримати прибуток на їх зростанні і дивіденди. Такий інвестор купує акції не на короткий термін. Ризик інвестицій при цьому помірний. Часто в його портфелі знаходитися безліч видів акцій.

Портфельний інвестор не зацікавлений в покупці компанії, його мета - продати акції, коли вони досить виростуть в ціні і отримати прибуток.

Спекулянт
Спекулянти теж заробляють на зростанні цінних паперів, ось тільки вони купують на дуже короткий термін. Спекулянту головне заробити, він не дбає про здоров'я економіку, або про розвиток компанії, йому просто потрібно заробити і бажано швидше.

Якщо подивитися уважно, то можна зрозуміти, що спекулянти грають один з одним. Більш досвідчений спекулянт виграє гроші на ринку, в той час, як молодий і недосвідчений програє. Хочу сказати, що без спекулянтів ринок б не існував, так як саме спекулянти забезпечують його ліквідність.

А що з приводу прибутковості? То тут спекулянти фаворити, якщо довгостроковий інвестор зростає і падає разом з ринком, тому його прибутковість портфеля залишається на рівні 30 відсотків річних, то спекулянт прагне увійти і вийти в правильний час, на чім і заробляє свої сто відсотків річних, а то й більше.

Якщо розглядати ризики, то спекулянти і тут фаворити. За статистикою, 90 відсотків спекулянтів зливають всі гроші й ідуть із ринку в перші пів року. А решта десять відсотків заробляють.

Ви правильно почули ”заробляють”, потрібно цілодобово сидіти біля монітора, годинами вивчати графіки і так весь час...

А до якого типу інвесторів відноситесь ви? Вище я прикріпив голосування, не забудьте поставити галочку в потрібній графі.

Можливо, ви знаєте ще кілька типів інвесторів, я з радістю почитаю ваші нотатки в коментарях.

Вдалих інвестицій!
 
Лично я бы выбрал для начала пункт "спекулянт". Потому что дает понимание, в какие активы можно вложить деньги. Ведь понимая ситуацию на рынке, можешь уже более четко сформулировать свой портфель. Чего не может сделать инвестор, который доверяет полностью принятия решения финансовому консультанту.
 
Спекулянт в данный момент это просто необходимое состояние работника фондового рынка. Потому что сейчас , когда сохраняется волатильность на рынках, и нет четких индикаторов к росту рынка, приходится обходиться короткими позициями иногда в течении дня, как дейтрейдеры.
Когда в Украине сменилась власть,рынок вроде как-то оживился, но негативный фон с востока страны не дает развиваться уже создавшимся брендам, а соответственно не дает уверенности трейдерам.
 
Считаю, что в каждом из типов есть свои плюсы, но я сам больше отношусь к спекулянтам. Правда и портфели собирал из различных акций, но срок держания этих акций был не такой длительный. В основном держу акции из первого эшелона, с которыми есть уверенность, что они внезапно не просядут все разом. Было и по нескольку минут такого держания акций, было и по паре месяцев придерживал, всё зависит от ситуации на рынке и от интересных корпоративных новостей, которые могут двигать акции и против движения рынка, если, конечно, это движение не слишком долго идёт.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху