Как открыть депозит в банке ЕС?

  • Автор теми Yakow
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Y

Yakow

Пользователи
Реєстрація
11.03.2014
Повідомлення
12
Репутація
0
Вік
35
Планирую разместить депозит в ЕС так как наши банки сейчас не очень надежные
Есть несколько вопросов:
  1. Чтобы открыть счет в банке ЕС (Германия, Австрия, Швейцария) нужно справку, где взял деньги как можно обойтись без нее?
  2. Кто открывал депозитные счета за рубежом поделитесь опытом.
  3. Какие есть способы размещения денег на счетах в ЕС?
 
Хоч би без провокацій писали б. Якщо це задати питання по іншому - то вийде, як зробити підроблену банківську картку. У тому, щоб відкрити рахунок в будь-якому з банків Світу - проблем взагалі немає, якщо є голова і кишеня з грошима - проблеми почнуться якщо про це офіційна українська влада дізнається, послідують санкції з конфіскацією грошей і паспорта, - напевно даний ризик себе не виправдовує.
 
Sidor, якщо зайнятися питанням, то можна отримати дозвіл на відкриття рахунку за кордоном, для цього необхідно звернутися в НБУ (індивідуальна ліцензія).

Резиденти (громадяни України) мають право відкривати рахунки за кордоном на момент перебування за кордоном, після повернення рахунки повинні бути закриті.
 
Я особисто відвідав багато Банків Європи і цікавився можливістю відкриття рахунків у Банку будь-якою з європейських країн резидентам України - наприклад. Якби ця можливість залежала лише від бажання співробітників Нац Банку - питань би не було. Але є й внутрішні інструкції в кожній країні - якщо й можливо відкрити не поточний рахунок в європейських Банках, то це доля одиниць людей. Я особисто міг би сприяти відкриттю Накопичувального рахунку (SPAR-KONTO) (SPAR- BRIEF) для максимум 2-3 -х людей, але попроси я скажімо вже за четвертого - і вперед, на вільні хліба ...
 
А почему Вы не хотите в УКраине посмотреть банки minfin.com.ua/deposits/safe/ - есть же много банков с иностранным капиталом, такие как Райффайзен Банк аваль, Агриколь банк.... Здесь на много все проще)
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Назад
Зверху