Карточка для выплат без комиссии за снятие средств

  • Автор теми BOYSBLOG
  • Дата створення
Статус
Закрита.
B

BOYSBLOG

Новичок
Реєстрація
21.03.2014
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
98
Здравствуйте!

Есть ли на рынке предложения каких-либо банков, которые бы давали бы возможность снимать наличные средства с карточного счета без комиссии и не снимали бы комиссии за пополнение счета?

Описываю схему:
Есть текущий счет открыт в одном из банков Украины. Делается перевод с этого текущего счета на карточный счет в каком-то банке, и потом из этого карточного счета снимается наличными или в кассе банка, или в банкоматах без дополнительной комиссии.

Ранее такой карточкой мне служила Сберегательная Карточка Дельта Банка. Там кроме того что не было комиссии за снятие было еще и начисление процентов за положительный остаток на карточном счете.

Есть похожие объявления в других, более стабильных банках?
 
Я кілька років для цих цілей користуюся Платинум банком.

З плюсів:
- Безкоштовне зарахування налом/безготівкою
- Непоганий онлайн-банкінг
- Можна відкрити Ощадний рахунок (15% річних, незнижуваний залишок 10 грн) або "Вільні кошти (19,5% річних, незнижуваний залишок 1000 грн). Кошти між картковими і ощадними рахунками переводяться через онлайн-банкінг 7/24, протягом декількох хвилин
- Безкоштовне СМС-інформування
- Чіпована карта
- Зняття коштів без комісії в мережі Атмосфера.
- Переказ грошей за допомогою онлайн-банкінгу всередині Платинуму безкоштовний, в інші банки - 2 грн

Мінуси:
Перевипуск карти - 40 грн (перший випуск безкоштовно, термін дії - 2 роки)
- Не має PayPass
- Не настільки великий і "стабільний", як Приват/Укрсоц/Ощад/Аваль/ОТП, так що бажано хоча б раз на місяць заходити на відповідну гілку форуму і перевіряти пульс :) Але це стосується переважної більшості укр. банків, включаючи перераховані вище :)
 
Вибираючи банк за інтересуючими вас критеріями поцiкaвтесь іншими операціями і тарифами банку, тому що банк хоче заробити на клієнтах і якщо ви не платите за зарахування/зняття грошей на картку то заплатите більше за щось друге.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху