Конверсія сайту

  • Автор теми Got
  • Дата створення
Статус
Закрита.
G

Got

Новичок
Реєстрація
17.10.2014
Повідомлення
8
Репутація
0
Вік
43
Вчора зустрічався з клієнтом, обговорювали різні питання (від жінок, до політики). Попутно навіть робочі питання обговорили. Він видав інформацію, що у нього в день 2-3 заявки проходять через сайт. При відвідуваності 60-75 уніків/добу.

Конверсія 4% (приблизно).

Більше року тому я робив редизайн його сайту. За підсумком року роботи стало очевидно, що ефективність сайту зросла в 1,5-2 рази. Враховуючи що середній чек його товару близько 200 000 грн. . і 3-5 контрактів на місяць його більш ніж влаштовує, виходить дуже гарний приріст до продажів. (А півтора роки тому я його ледве умовив витратити 20 тис. грн.. На редизайн :)) Тепер же, коли запропонував зробити адаптивну верстку ніяких опорів не побачив. :) - Ось воно мистецтво продажів.

Питання: яка конверсія вашого сайту?

Хто-небудь заміряв ефективність свого сайту, як вона змінюється, після тих чи інших дій?

Попутно зауважу (для критиків, кому 4% мало), середня конверсія звичайного шаблонного сайту 0,5%.
 
У меня в данное время, в районе 0,3%, хотя еще полгода назад была значительно выше.
 
Думаю тут многое зависит от продаваемого товара. А так такое сравнение очень относительное. Да и факторов влияющих на конверсию довольно много. Но мне бы тоже было интересно у кого как дела обстоят.
 
Статус
Закрита.

Схожі теми

Назад
Зверху