Крадіжка грошей з карток ПриватБанку

  • Автор темы Messi779
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
NickVM

NickVM

Любопытный
Новичок
Регистрация
06.06.2015
Сообщения
5
Реакции
3
Возраст
40
Одного разу мене теж хотіли пограбувати. Продавав я свою картину теж на olx, тоді ще Сландо: дзвонить чоловік і каже, що їхня організація хоче купити картину в подарунок керівнику, але для переведення грошей бухгалтерії потрібні ще мої Прізвище, Ім`я, По-батькові та до якого дійсна картка. Я собі подумав, що для шахраїв ще потрібен трьохзначний св-код, тому продиктував їхні вимоги, тим більше що на рахунку було 0 грн. Потім дзвонить знову той чоловік і каже, що на Вашому рахунку нічого немає і потрібно щоб хоч якась сума була (тоді я вже переконався що це шахраї). Довелось заблокувати рахунок і на другий день відкрив у банку інший...
 
Ю

Юлия

Новичок
Регистрация
02.07.2015
Сообщения
2
Реакции
0
Возраст
28
На жаль зараз шахраїв з кожним роком все більше і більше. Треба бути дуже обачними і думати, кому ви залишаєте свої дані. У моєї подруги трапилася також цікава ситуація. Карточка її батька була в неї. Батькові зателефонував ніби представник приват банку і сказав, що з рахунку намагалися зняти 8 000 грн на покупку якогось телефону, для захисту назвати трьохзначний код, щоб гроші залишилися цілими. Він повівся і сказав, що карточка в доньки і дав її номер. До неї також телефонували, але вона не відповіла. Звісно ж ніякий телефон вона купувати не збиралася, і на карточці навіть суми такої не було. Вони звернулися у приват банк, де їм сказали, що ніякий представник до них не телефонував. Будьте обережними.
 
WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форума
Администратор
Регистрация
11.03.2014
Сообщения
1 485
Реакции
202
Возраст
31
Нужно хоть иногда читать рекомендации банка, о том как можно себя обезопасить от мошенничества. Лично я раз 100 уже читал предупреждения о том, что банк никогда не будет спрашивать секретные данные вашей карты, баланс и т. д.
Иногда работники банка могут задать вам уточняющие вопросы, для того, чтобы убедиться в том, что общаются именно с тем человеком к которому звонили.
 
Последнее редактирование:
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх