Крадіжка грошей з карток ПриватБанку

Тема в разделе 'ПриватБанк', создана пользователем Messi779, 26 фев 2015.

 1. NickVM
  Оффлайн

  NickVM Новичек Пользователь

  Регистрация:
  06.06.15
  Сообщения:
  5
  Симпатии:
  3
  Пол:
  Мужской
  Одного разу мене теж хотіли пограбувати. Продавав я свою картину теж на olx, тоді ще Сландо: дзвонить чоловік і каже, що їхня організація хоче купити картину в подарунок керівнику, але для переведення грошей бухгалтерії потрібні ще мої Прізвище, Ім`я, По-батькові та до якого дійсна картка. Я собі подумав, що для шахраїв ще потрібен трьохзначний св-код, тому продиктував їхні вимоги, тим більше що на рахунку було 0 грн. Потім дзвонить знову той чоловік і каже, що на Вашому рахунку нічого немає і потрібно щоб хоч якась сума була (тоді я вже переконався що це шахраї). Довелось заблокувати рахунок і на другий день відкрив у банку інший...
 2. Юлия
  Оффлайн

  Юлия Прохожий Пользователь

  Регистрация:
  02.07.15
  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Женский
  На жаль зараз шахраїв з кожним роком все більше і більше. Треба бути дуже обачними і думати, кому ви залишаєте свої дані. У моєї подруги трапилася також цікава ситуація. Карточка її батька була в неї. Батькові зателефонував ніби представник приват банку і сказав, що з рахунку намагалися зняти 8 000 грн на покупку якогось телефону, для захисту назвати трьохзначний код, щоб гроші залишилися цілими. Він повівся і сказав, що карточка в доньки і дав її номер. До неї також телефонували, але вона не відповіла. Звісно ж ніякий телефон вона купувати не збиралася, і на карточці навіть суми такої не було. Вони звернулися у приват банк, де їм сказали, що ніякий представник до них не телефонував. Будьте обережними.
 3. WebBiz
  Оффлайн

  WebBiz Вождь Команда форума Администратор

  Регистрация:
  11.03.14
  Сообщения:
  1.289
  Симпатии:
  178
  Пол:
  Мужской
  Нужно хоть иногда читать рекомендации банка, о том как можно себя обезопасить от мошенничества. Лично я раз 100 уже читал предупреждения о том, что банк никогда не будет спрашивать секретные данные вашей карты, баланс и т. д.
  Иногда работники банка могут задать вам уточняющие вопросы, для того, чтобы убедиться в том, что общаются именно с тем человеком к которому звонили.
  Последнее редактирование: 3 июл 2015

Поделиться этой страницей

Просматривают тему (Пользователей: 0, Гостей: 0)