Крадіжка грошей з карток ПриватБанку

• Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
NickVM

NickVM

Любопытный
Новичок
Повідомлення
5
Репутація
3
Вік
41
Одного разу мене теж хотіли пограбувати. Продавав я свою картину теж на olx, тоді ще Сландо: дзвонить чоловік і каже, що їхня організація хоче купити картину в подарунок керівнику, але для переведення грошей бухгалтерії потрібні ще мої Прізвище, Ім`я, По-батькові та до якого дійсна картка. Я собі подумав, що для шахраїв ще потрібен трьохзначний св-код, тому продиктував їхні вимоги, тим більше що на рахунку було 0 грн. Потім дзвонить знову той чоловік і каже, що на Вашому рахунку нічого немає і потрібно щоб хоч якась сума була (тоді я вже переконався що це шахраї). Довелось заблокувати рахунок і на другий день відкрив у банку інший...

Ю

Юлия

Новичок
Повідомлення
2
Репутація
0
Вік
28
На жаль зараз шахраїв з кожним роком все більше і більше. Треба бути дуже обачними і думати, кому ви залишаєте свої дані. У моєї подруги трапилася також цікава ситуація. Карточка її батька була в неї. Батькові зателефонував ніби представник приват банку і сказав, що з рахунку намагалися зняти 8 000 грн на покупку якогось телефону, для захисту назвати трьохзначний код, щоб гроші залишилися цілими. Він повівся і сказав, що карточка в доньки і дав її номер. До неї також телефонували, але вона не відповіла. Звісно ж ніякий телефон вона купувати не збиралася, і на карточці навіть суми такої не було. Вони звернулися у приват банк, де їм сказали, що ніякий представник до них не телефонував. Будьте обережними.

WebBiz

WebBiz

Вождь
Команда форуму
Администратор
Повідомлення
1,507
Репутація
205
Вік
32
Нужно хоть иногда читать рекомендации банка, о том как можно себя обезопасить от мошенничества. Лично я раз 100 уже читал предупреждения о том, что банк никогда не будет спрашивать секретные данные вашей карты, баланс и т. д.
Иногда работники банка могут задать вам уточняющие вопросы, для того, чтобы убедиться в том, что общаются именно с тем человеком к которому звонили.

Останнє редагування:
Статус
Закрита.

Схожі теми

WebBiz
Відповідей
2
Перегляди
1 тис.
WebBiz
WebBiz
WebBiz