Купівля готового бізнесу (групи в контакті, інтернет магазин)

  • Автор теми Bizil
  • Дата створення
B

Bizil

Новичок
Реєстрація
20.11.2014
Повідомлення
1
Репутація
0
Вік
42
Доброго ранку! Прошу поради в оцінки вартості (приблизної), хочу придбати групу вк, к-ть учасників близько 42000 чол, групі більше двох років, середній вік 17-28 років, група достатньо жива, судячи з лайків, коментарів і т.д, хоча звичайно розумію що все можна накрутити, статистика показує відвідування в добу 70-80 чол, це не багато, т.як. група останні 2 місяці не ведеться практично, планую її використовувати під продаж своїх товарів а також заробляти на рекламі! Тематика і контингент під мої товари підходить! Ціну продавець призначив в 15 тис. грн., от хотів дізнатися думку людей чи варта вона приблизно цих грошей ?? І ще питання, скільки коштуватиме інтернет магазин з чистим прибутком від 40 тис на місяць, за деякими показниками в топі 10, магазину майже два роки, дохід підтверджений???
 
Що стосується групи, то 70-80 активних користувачів у день не коштують 15 000 грн. - розділіть на 10. 1500 грн. - це максимум, який можна дати за цю групу і то я би ще добре подумав, чи варто її купляти.
І ще питання, скільки коштуватиме інтернет магазин з чистим прибутком від 40 тис на місяць, за деякими показниками в топі 10, магазину майже два роки, дохід підтверджений???
Як правило, стартова ціна такого магазину, починається з 400 000-500 000 грн. :)
 
Якщо це дійсно 42 тис користувачів Ваших потенційних активних покупців, то варто,
хоча 70-80 відвідувань наштовхує на думки.

Я б протестував цю групу, наприклад, можна розмістити в ній платну рекламу на якісь товари, акції по Вашій тематиці,
і перевірити яка там взагалі реальна активність.

Якщо по Вашій акції приміром перейде 70 осіб і купить 5,
то така активність у Вас буде і після того, як група стане Вашою.
Чи вартf вона таких грошей, вирішувати Вам.

На заробіток на рекламі особливо не сподівайтеся, це скоріше бонус на кишенькові витрати,
якби був нормальний пасивний дохід з реклами, групу б Вам не продавали
 
В групах є статистика нехай власник зробить іі доступною для всіх в настройках і тоді ви дізнаєтесь багато цікаваго. Навіть якщо про відвідувачів правда то вона ніяк не може коштувать стільки.
 
Назад
Зверху