Купівля житла за містом

  • Автор теми Messi779
  • Дата створення
Статус
Закрита.
M

Messi779

Пользователи
Реєстрація
19.01.2015
Повідомлення
237
Репутація
45
Багато сказано про купівлю житла в місті,а як щодо заміських будинків? Чи вигідно зараз купляти житло за містом та які плюси і мінуси таких покупок
 
А вы хотите покупать недвижимость для себя или с целью инвестирования ? Ведь это большая разница. Я думаю, что если с целью инвестирования - то можно покупать только по заниженной цене и обязательно с хорошей транспортной развязкой.
 
А чому тільки по заниженій ціні? Як Ви дивитесь на те, щоб купляти будинок в хорошому стані і здавати як дачу чи просто заміський будинок. Є багато людей які хочуть відпочити від міста,але в комфортних умовах. А дешево не завжди якісно.
 
А чому тільки по заниженій ціні? Як Ви дивитесь на те, щоб купляти будинок в хорошому стані і здавати як дачу чи просто заміський будинок. Є багато людей які хочуть відпочити від міста,але в комфортних умовах. А дешево не завжди якісно.
Ну если Вы будете покупать по реальной стоимости, то окупаемость будет длиться очень долго. Плюс еще как ни крути, придется вкладывать (сумма конечно зависит от состояния дома). Так что не все так просто как Вы думаете. А по поводу дома в городе и загородного дома, тут имеет значение какой город. Если плотно населенный, то я бы предпочел дом за городом купить.
 
На даний час по нинішньому курсу долара будинок за містом можна придбати дуже вигідно та порівняно набагато дешевше, ніж кілька років тому. Чому? А тому що курс долара значно виріс, а квартири/ будинки, одним словом, нерухомість, стала дешевше, ніж раніше, наприклад, в Київській області 5-6років назад 2-кімнатна квартира коштувала 100 тис. доларів(по 8грн), а зараз по теперішньому курсу її можна купити за 30 тис. доларів (по 25грн).
 
Останнє редагування модератором:
Зараз можно в новобудові купити дуже хорошу квартиру. Можете проглянути novostroyki.lun.ua/uk каталог новобудов, де докладно розписана вся достовірна інформація по кожній новобудові. Цей сервіс мені дуже допоміг з вибиром! Там можна знайти хороші варіанти новобудов навіть за містом.
 
Мені здається, що краще купувати житло у місті, якщо на майбутнє є прогнозування того, щоб отримувати з нього хоч якусь користь, тому що за містом менше можливості отримати хоч якусь вигоду з ньго.
 
Если это просто покупка жилья, то есть дома для проживания, то думаю, что не очень-то и выгодно, потому что добираться до города будет значительно дороже, даже имея собственный автомобиль. Но в то же время, если купить жилье для какого-то бизнеса, то нужно рассматривать его расположение.
 
Если имеется ввиду пригород больших городов, то в дальнейшем можно будет выгодно продать такой вот загородный дом. Ну а если покупать недвижимость в пригороде маленького городка, то нужно смотреть на то, какие дороги проходят и будет ли выгодно там жить.
 
Если жилье расположено за городом, но при этом в очень выгодном районе, то такая покупка будет точно успешной. Ну а если это забытая Богом окраина, то не стоит даже думать о покупке жилья в этом районе.
 
Багато сказано про купівлю житла в місті,а як щодо заміських будинків? Чи вигідно зараз купляти житло за містом та які плюси і мінуси таких покупок
Смотря какое расположение такого жилья за городом. Если это весьма уютный городок, который усиленными темпами развивается и расстраивается, то почему бы и не прикупить там домик.
 
Можно купить загородный дом, если Вы расположены к тишине, спокойствию и жизни на природе. Ну а если Вам не чужды блага цивилизации, то все же не стоит.
 
Якщо ви вирішили відпочити від міського шуму це хороша ідея.Насправді будинки які знаходяться за містом не такі й дешеві знаю точно бо сама там живу за цю вартість можна б було купити 2 квартири. Великий плюс в тому діти задоволені є де побігати і за комунальні платим менше зимою перейшли на дрова.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху