Курсы иностранных валют к гривне

  • Автор теми Никита
  • Дата створення

Какой будет курс доллара в ближайшие 6 месяцев

  • 8 грн.

    Голосів: 0 0.0%
  • 10 грн.

    Голосів: 0 0.0%
  • 12 грн.

    Голосів: 1 20.0%
  • 15 грн.

    Голосів: 2 40.0%
  • 20 грн

    Голосів: 0 0.0%
  • Свой вариант у сообщении

    Голосів: 2 40.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    5
Статус
Закрита.
Никита

Никита

Профессор
Пользователи
Реєстрація
19.05.2014
Повідомлення
611
Репутація
63
Вік
42
Каждый день смотрю на курсы валют, и мне прям плакать хочется. Сегодня покупка доллара в ПриватБанке, вам обойдется у 12,7 грн/$ !. С такими темпами, гривна скоро будет стоить, как рубль. Я просто в шоке. Когда это все остановится? З/п стоит на месте, а все подорожало в разы. Скоро людям, нечего будет кушать, с таким ростом доллара. Предлагаю принять участие в голосовании, а также высказать свои мысли на этот счет.
 
Останнє редагування модератором:
Я проголосовала за 15 грн. Так как считаю, если в Украине не прекратятся военные действия в ближайшее время, то гривна и далее будет дешеветь, так как страна много тратит, на эту войну. Если же конфликт прекратится, то и все хорошо пойдет, то гривна может упасть, до 10-11 грн. Но как мне кажется - это руководству страны, совсем не выгодно.
 
я проголосував за курс 12 гривень за долар, але це напевно більше бажання щоб так було і певний оптимізм що вдасться налагодити ситуацію в країні і курс гривні істотно стабілізується. Десь читав що нацбанк почав виходити на ринок будемо надіятись, що йому вдасться якось втримати ситуацію під контролем. Доречі сьогодні напряму стикнувся з обміном доларів на гривні, звичайно не найкращий момент це робити, але треба було зробити певні недешеві покупки. Так от, найвищий курс який я знайшов на продажу, був у Кредобанку - 12,38 за долар і у банку "Надра" 12,36 за долар. У Ряді банків курс був 12,30 і як на диво у приватбанку продати млжна було за 12,15. Покупка у всіх була близька до позначки 12 гривень 70 копійок +/- 5 . От така ситуація у нас на 8 серпня, але надіємось на краще)
 
На моє глибоке переконання не слід очікувати долара дешевше чим 12,5/грн.
 
Проголосував за варіант 15 грн. На мою думку, в яку сторону ситуація в країні б не мінялася, не слід очікувати падіння долара менше як до 12 грн. На превеликий жаль, не варто очікувати падіння долара та підняття нашої, національної, гривні. Деякі експерти схиляються до того, що накінець зими курс долара досягне позначки 20грн. Ну, будемо вірити і сподіватися, що такого не станеться, адже, що ж тоді буде з гривнею?! Будемо надіятися на стабілізацію курсу в найближче півріччя.
 
А як же відмітка 25-30 грн? Рахую, що ми побачимо і такий курс, якщо в країні нічого не будуть міняти.
 
У меня тоже пессимизм по поводу курса, то что происходит в стране никак не способствует стабильности. Я за 20 и больше :(
 
Что там у нас за прогнозы на дальнейшее? Читала самые пессимистичные это до 85 за гривну? Такими темпами есь возможность стать "миллионерами".
 
Я також ще не чула про 85 за долар. Та й наразі долар дишевшає.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху