Не індексуються картинки в Яндексі

  • Автор теми Эдуард
  • Дата створення
Статус
Закрита.
Эдуард

Эдуард

Новичок
Реєстрація
12.03.2015
Повідомлення
4
Репутація
0
Вік
39
Зламав собі голову намагаючись зрозуміти незрозуміле. Є трастовий сайт i-fakt.ru який має декілька тисяч сторінок в індексі, добре ранжирується Яндексом і має з нього траф приблизно 3К уніків в день, але! картинки не хочуть індексуватися взагалі, тобто жодної. Хоча мої ж картинки, які стоять в копіпасті моїх же статей з інших ресурсів йдуть на ура. Гугл теж індексує. Роботс хоч і давно зроблений але перевірив кілька разів, подивився вихідний код сторінки, ніяких атрибутів немає. Не можу зрозуміти в чому справа. Може хто з профі стикався?
 
Отже, в чому може полягати проблема індексації. Я спеціально зайшов на сторінку Яндекса в допомогу вебмайстрам: Індексування картинок. Ось вимоги, за якими Яндекс індексує:

Сторінка на якій розміщена картинка повинна знаходитися сама в індексі.
Картинки повинні бути в стандартних форматах JPEG, GIF, PNG. Не індексуються фонові зображення і малюнки, що розкриваються за допомогою скрипта.
У пошук по картинкам потрапляють всі зображення не заборонені у файлі robots.txt або що не розташовані на сторінках заборонених до індексації.
Картинки повинні містити текстовий опис, саме по цьому опису пошукова система знаходить відповідні картинки. Якщо у картинки відсутній змістовний опис, пошуковик такі картинки не індексує!

Тепер сподіваюся вам стало зрозуміло, що потрібно зробити?

Перевірте ваші картинки на наявність текстового опису.
Приберіть скрипти, якщо картинки розкриваються, за їх допомогою.
Перевірте, чи проіндексована сама сторінка.
І останнє - перевірте файл robots.txt, в ньому не повинно бути заборонено індексування зображень.
 
Никита, Если бы это так было, но нет: alt и title прописаны.
 
Да есть ваши картинки в индексе. Вы наверное, как-то плохо смотрите. Проверьте таким образом: site:i-fakt.ru
 
Да есть ваши картинки в индексе. Вы наверное, как-то плохо смотрите. Проверьте таким образом: site:i-fakt.ru
Спасибо! Все оказывается хорошо с индексацией. Просто, я проверял запросом, i-fakt.ru, а не так как вы показали.
Тему можно закрыть.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху